Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszólítás, illetve az ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítás, illetve az ehhez való viszonyulás? 18/F

Figyelt kérdés

Fiúk, ti hogy szólítotok le egy lányt az utcán? Semmi bulizóhely. Esetleg egy üzlet, vagy kirakat.


Illetve lányok, nektek mi a szimpatikus ilyen téren? Mik az érdeklődést felkeltők, illetve mivel érik el hogy beszélgessetek velük?



2012. márc. 2. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.


F

2012. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert a külsőm miatt eleve esélytelen vagyok minden lánynál.
2012. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó... akkor hiába várom, hogy egy srác is leszólítson utcán.:/ A kérdésre válaszolva, örülök, ha egy szimpatikus srác szólít le. Az érdeklődést felkeltő a kinézete, a beszélgetés már a belső. Ezzel most nem azt mondom, hogy tökéletesnek kell lennie, csak annyira nézzen ki jól, hogy valami megfogjon benne.:)
2012. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első lépésben a finomérzékelésedre figyelj; én tudat alatt általában érzem, h van-e egyáltalán esély a leszolitásra a kiszemeltnél.


Utána a helyzet adja, de a lényeg, hogy csak akkor van értelme, ha belülről fakad; tehát nem tervezem meg a mondatot, nem szinészkedek, bár ürügyet lehet bevetni akár.


Vagy találok vmi közös témát vele, mielőtt megszólitom, főleg valami jelen levő témát, pl. kirakat, és akkor spontán kimondom, akár lehet vicces is, lehet szó nélkuli tett is, pl. a kirakatban ferdén van egy felirat, és oldara forditom a fejem, ha spontán úgy érzem, h ez jön belőlem, mittomén' direkt mást mondok, ami oda van irva, vmi vicceset, de ezt nehéz elmondanom, hogyan teszem, mert legtöbbször improvizálok és mert a te beállitottságodhoz nem tudom, mi illik, azaz első az önismeret!!; vagy pedig teljesen direkt vagyok, ha érzem, neki eséllyel bejön ("jééé, szépszemű hölgyek is tündökölnek erre felé"... ez esetben sem tartom nyerőnek a megjátszást! Csa kbelülről fakadüót teszek és ahogy kijön, akár hibával egyutt ,de legyen őszinte, hiteles a megnyilvánulásom!).


A leirtak a közös pont mint kiindulópont és egyben figyelemfelhivás. Húha, nem gondoltam volna, h ilyen jol összeszedem mondandóm, kvázi nem is a kedves kérdezőnek irom, mert most ,h leirom, kapok észbe, h igy szoktam... mintha magamat elemezném... :) :)


Bár nem vagyok egy nagy leszólitós, egyes testi hibáim miatt. Na meg jelenleg foglalt vagyok. ;-)


De minden esetben előzékeny, tiszteletteljes, lovagias vagyok, de nem megjátszottan jellemző rám ez se. Ha igen, az más szitu, az nem leszólitás szitu. Tehát ezek közül azt tedd, ami lelki habitusodból következik, semmiképp ne erőltess semmit.


Nos, ez után már csak figyeld a lány reakcióját, sokat elárul; persze próbálj a megnyilvánulása mögé nézni, olvass a sorok között. :) Így leszűröd, vevő-e rád. :)


Tehát ismerd meg minél jobban magad, és ehhez igazodón legyél őszinte, és lovagias, de oldott mégis, és spontán, természetes, belülről fakadóan cselekedj, és ne agyalj előre, hogy húúúúú mit fog reagálni - megprobáltad, kész, általában 10-ből egy mukodik (vagy 5-ből 1), de nem ritka ,h napok, hetek mulva, felbukkan egy korábban sikertelenul leszolitott hölgy, és nyitott rám. :) (Bár jelenleg max haverságra vagyok vevő, mint mondottam volt. :) )

2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én személy szerint nem szeretem a nyomulós pasikat. Én, ha fiú lennék mindenképpen először keresném a szemkontaktust, aztán, ha meg van, és látom, hogy tetszem neki, akkor jöhet a leszólítás. DE akkor sem az a bunkó ,,jó a segged kő kóla?'' duma, hanem valami kedves, aranyos, főleg vicces leszólítás élvez előnyt. Ha a lány nevet, nyert ügyed van. VISZONT az, hogy megadja a telefonszámát, vagy elfogadja a meghívásodat egy kávéra még nem azt jelenti, hogy megkaptad. magyarul, a lányok szeretik, ha harcolnak értük, szeretik érezni, hogy foglalkoznak velük. Viszont, ha már sokadjára mondja, hogy nem akkor NEM. az igaz, hogy a nőknél a nem igen. De nem mindig. Van, amikor egy nő nem gondolja komolyan, csak annyit gondol, hogy ittunk egy kávét, na és?. viszont vannak olyanok, akik rögtön igent mondanak. azoknál nyert ügyed van. de vannak olyanok is, akik előbb kéretik magukat, persze legbelül azt várják, mikor kérdezed meg mégegyszer. Nagyon bonyolultak vagyunk, de ha egyszer megérted nagyon könnyű ügyed lesz nálunk. Valami kis frappáns leszólítás, ami mindenképpen vagy bók, vagy vicces, vagy flörtölős. Lehet persze mindahárom is, de valamelyik mindenképpen.

Remélem tudtam segíteni!:)

2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!