Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem enyhén etikátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem enyhén etikátlan amit a lányok egy része művel?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, amikor egy szakítás után önbizalomnövelés céljából pl. regisztrálnak egy társkeresőre. Szerintem nem túl fair dolog mások kárára enyhíteni a fájdalmukat, mert adott esetben több srác is teperhet utánuk, persze esély nélkül.

(Nem, nem rólam van szó, nem általánosítok, nyilván nem minden lány csinálja ezt, nem fikció konkrét példákat tudok mondani)


2012. márc. 4. 00:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel milyen kárt okoznak? Az ismerkedésben mindig benne van a lehetséges visszautasítás "veszélye". Az, hogy most ez vagy az az ok, igazából mindegy. Legalábbis szerintem.
2012. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Tarskereson csak a bohocok tepernek.

Ott a nagy szamok torvenye jatszik:D

2012. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én pl többször megfordultam szakítás után chaten, igen... Nem értem, hogy ez miért lenne bárkinek is kár. Én jól éreztem magamat, hogy beszélgethettem valakivel/valakikkel, olykor még értelmes embert is találtam. Ha valaki rákérdezett az állapotomra, akkor elmondtam, hogy szakításon vagyok túl, nem vágyom kapcsolatra, csak beszélgetés céljából vagyok fönt ennyi. Igen, észrevettem, hogy hirtelen páran sokkal nyumulósabbak lettek a közvetlen környezetemben is, de igyekeztem a jeleket nem viszonozni, avagy ha egyértelmű kérést kaptam, egyértelmű elutasítást adtam. Igen, párszor az is előfordult, hogy flörtökbe bonyolodtam, de szintén úgy, hogy a legelején leszögeztem, hogy nem vágyom komoly kapcsolatra. Én úgy gondolom, hogy maximálisan fair volt és igyekeztem sosem kihasználni más érzéseit! Ha a leszögezett dolgok ellenére valaki vakon reménykedett, azért én nem tudom kellemetlenül érezni magamat, mert bennem van az, hogy én elmondtam, szóltam előre, a srác elfogadta, akkor miért érezzek elviselhetetlen bűntudatot?
2012. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak szerintem nem tisztességes dolog az, hogy úgy ismerkednek hogy igazából nem akarnak semmit a másiktól. Ő meg komolyabban gondolja az egészet.

Elhiszem hogy szar dolog a szakítás, de azért másokban hamis reményt kelteni nem túl szép dolog. Nyilván az ismerkedésben benne van a visszautasítás, ha kiderül hogy nem illenek össze stb.

De nekem nagyon szarul esne ha kiderülne hogy a lány akinek udvarolok igazából nem akar tőlem semmit, csak arra kellek hogy újra azt gondolja magáról hogy szép és tetszhet másoknak.

2012. márc. 4. 01:06
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha az elején tisztázott a helyzet azzal nincs is probléma, én arra gondolok amikor ez a része a dolog rejtve marad.
2012. márc. 4. 01:07
 6/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ezt is könnyen meg lehet oldani. Egészen egyszerűen rákérdezel, hogy mi járatban van a chaten/társkeresőn vagy akárhol, avagy kapcsolatban van-e, ha nincs mióta!? Normális lány ilyenkor őszinte és elmondja mi a helyzet, ebből te is kalkulálhatsz, hogy "fú nem rég szakítottak, akkor nem táplálom magamban a hamis reményeket". Ez ennyire egyszerű.

Ha egy lány ilyenkor nem őszinte, na az aláírom hogy gáz, megtévesztő és nem jó! Azt viszont nem kell elvárni egy lánytól, hogy mindenképpen ő hozza fel, hogy nem vágyik kapcsolatra, te is rákérdezhetsz tök nyugodtan!

2012. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Na jo ebbe az elejen leszogezek aztan meg nekiallok flortolni dolgot ugye te is erzed, h kicsit santit.

Ebbol normalis ember azt gondolja, h meggondolta magat.

Nekem peldaul nem egyszer volt mar, h leszogezte az idiota, h o nem akar semmit.

Masnap meg mikor mas lannyal latott akkor meg fel volt haborodva.

Ki erti ezt?Szerintem ti se..

2012. márc. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor a flört nem azt jelenti, hogy minden jelen van, ami egy kapcsolatban. Pl. nincs szex. Beszélgetünk, találkozunk, max csók, az hogy a hátam mögött mit csinál, az nem érdekel, akárhányszor előkerül a téma újra és újra elmondom, hogy tartom magamat ahhoz, amit az elején elmondtam. Mivel én ilyenkor jól érzem magamat, nem fogok véget vetni ennek, de ha azt látom a srácon, hogy neki ez így nem korrekt, többet érez, akkor igen, inkább én zárom le a témát, mert kínozni nem akarok senkit, illetve ha érzem, hogy érzelmileg vészesen kezd közeledni, akkor leállítom, ennyi. Nálam ez eddig jól működött. Sikerült már olyan srácot találnom, aki tökéletesen jól kijött azzal a szereppel, hogy bújás, filmezés, szeretgetés, de semmi több. Olyan is volt, aki végül még is többet akart, de én akkor is korrektnek érzem magamat, hiszen végig nyílt kártyákkal játszottam, többször is elmondtam, hogy ebből nem lesz semmi, ha neki így nem jó, inkább hagyjuk. Ezekután ha még is hiú ábrándokba ringatja valaki magát, arra nem tudok mit mondani. Én azt nem értem, hogy miért kell belemenni a játékba, ha elmondja valaki, hogy nem lesz belőle semmi komoly és ez neki nem felel meg? Ebben az esetben te vagy az éppen adott személy mondhatná azt, hogy bocsi én komoly kapcsolatot keresek, nem vágyom erre és ennyi. Azért nem kell ezt 100%-ban a csajok nyakába varrni szerintem. (Tisztelet azon kivételeknek, akik nem tájékoztatják a kiszemelt srácot a helyzetükről és tényleg vérig szivatják őket)
2012. márc. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Kar volt bepotyognod, kb addig olvastam, h neked a flort az max csok...

Eddig is lejott, h jo nagy hulye vagy, de ez visz mindent.

Gondolom a hatad mogott jo nagy szuzkuvanak tartanak:D

Szerencsetlen, es melle meg azt hiszi, h o iranyit:D

2012. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az olyan lany, aki jatszik a fiu erzeseivel, az egy lotyo. amugy meg mar az elejen meg kell kerdezni a lanytol, hogy szingli-e.es akar e.parkapcsolatot, ha nemet mond, akkor hagyni.kell. ha igent es megis kihasznal teged, akkor verest erdemel.
2012. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!