Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem enyhén etikátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem enyhén etikátlan amit a lányok egy része művel?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, amikor egy szakítás után önbizalomnövelés céljából pl. regisztrálnak egy társkeresőre. Szerintem nem túl fair dolog mások kárára enyhíteni a fájdalmukat, mert adott esetben több srác is teperhet utánuk, persze esély nélkül.

(Nem, nem rólam van szó, nem általánosítok, nyilván nem minden lány csinálja ezt, nem fikció konkrét példákat tudok mondani)


2012. márc. 4. 00:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

hát azért etikátlan mert a nőknek kell a biztonságérzet... ezért bepánikolnak és gyorsan összeszednek valakit. aztán rájönnek három hét után hogy mégse szeretik a palit aki valszeg szerelmes belé, és dobják... én tudom az én exem is ezt csinálta.. vagyis csinálja, kábé 4 kéthetes pasin van már túl.


szerencsétlen majom -.- a nők olyan bénák :D

2012. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es, tudom megint kár bepötyögnöm! Köszönöm kedves jelződet nem érzem magamat hülyének és szűzk*rva címet sem kaptam. Egy 2 éves kapcsolatom után 1 évig voltam szingli, ezalatt két srácot engedtem magamhoz közel, akik érdekes mód 100%-ban felfogták, hogy nincs kapcsolatra szükségem és belementek így is, mivel egy pillanatig sem szivattam őket, elmondtam hogy mivan. Azóta pedig eltelt több mint fél év és boldogan élek a párommal, akit szintén nem szivattam egy percig sem, ő tudott róla, hogy nekem ő nagyon kell, mert oda vagyok érte meg vissza... :) ENNYI! Köszönöm a megjegyzésedet és majd erre is köszönöm a reakciódat! :)
2012. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Na, ezt a férfiak is megteszik ám, ne aggódj.

Én anno társkeresőn szedtem össze párom, de mielőtt egymásra találtunk volna engem is áltatott pár... Sőt, házas, gyerekkel is volt, vagy csak barátnője volt...

2012. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó. Mert egy riherongy vagy, csak az olcsó krvák jönnek össze házas vagy kapcsolatban lévő pasival. De nektek mindig ezek a pasik kellenek, utána jön a sírás. Undorító lotyója.
2012. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A fiúk is csinálják ugyanezt.
2012. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szerintem az sokkal etikátlanabb, amit a való életben művelnek a mai fiatal lányok. Az egy dolog, hogy chateken hülyítik a pasik fejét, és ezzel próbálják visszanyerni az önbizalmukat. De amit a való életben művelnek egyesek... Na, engem az háborít fel igazán.
2012. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A való életben engedik, hogy a pasi udvaroljon nekik, de ha közeledni próbál a pasi, csókot akar adni, akkor csúnyán helyére teszik, hogy ők ezt nem így gondolták stb. Szegény pasi ilyenkor meg nem tudja, hogy mi lehetett a gond, mert a lány engedte. Később kiderül, hogy csak az egóját akarja feltuningolni vele a kiscsaj. Ha egy nagyvilági csajnak udvarol egy pasi és talán még egy kicsit szimpi is a csajnak, de az a fószer nem gazdag, nem szuperjópasi, akkor a barátnők szólnak a csajnak, hogy hová tette a szemét. Erre a nagyvilági csaj, enged a barátnők nyomásának és gyorsan lekotatja a pasit, mert rontja a megítélést. Ezt látom lépten nyomon. Sok lány képes a fiúkból pincsikutyát faragni, aztán meg ha a pasi akar valamit, akkor meg ráfarag.
2012. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyszer ezt velem is eljátszották. Még azt is engedte a csaj, hogy a nyakláncát felhelyezzem neki, meg elől megigazítsam az ingnyakát. Véletlenül a melléhez ért a kezem, na volt nekem nemulass.
2012. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja bocsi más volt. Hahát igazította meg, és mondta hogy a nyakláncát fogjam meg a két melle között, hogy nehogy hátraessen az is. Hát ha egy lány ilyet kér egy fiútól, akkor azt hiszi a fiú, hogy evidens hogy a mellei között lógó nyakláncát (iszonyat szép latin bomba nő volt, arcra nem annyira de testre fullos, feszes mellekkel, képet is tudok róla priviben küldeni)azért foghatja meg, mert a csajnak nem lenne ellenére, ha akár a mellihez érne a keze. De tévedtem.
2012. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És az nem etikátlan, mikor egy férfi elhiteti a nővel, hogy többet akar tőle a szexnél, azután meg dobja amint "megvan" a nő? Ez vica versa működik.
2012. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!