Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy jónak tűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jónak tűnő kapcsolatért érdemes a saját elveinket feladni?

Figyelt kérdés
van egy lány akit tavaly ismertem meg. nagyon bírjuk egymást barát szemmel nézve. De én többet érzek ennél. Van barátja és nem tudom hogy meg próbáljam e elhódítani e tőle mert nagyon aljas dolognak tartom és nem is tennék olyat hogy lenyuljam valaki barátnőjét
2012. márc. 4. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen...

Adj fel mindent az ösztönökért!

Ezt az idóta kérdést...

2012. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem akarod megtenni, akkor miért krédezed???

Érezd jól magad a lánnyal, mint barát, ha mást szeret. Max majd beléd szeret egyszer, ha a másik pasi roh.adék.

Bár lehet néhányszor ígyis kapsz majd a pofád.ra:)

2012. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dávidmester13 ***** válasza:
NEM nem érdemes !
2012. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
NEM
2012. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
na figyelj te idióta f-szkalap ha nem tudsz értelmesen meg nyílvánulni akkor ne bloggolj hanem menj és találj magadnak más elfoglaltságot! Az ilyen idióták miatt nem beszélnek már az emberek egymással és ezért nincs össze tartás mert az ilyen bunkó kis g-cik bomlasszák a társadalmat
2012. márc. 4. 19:44
 6/16 A kérdező kommentje:
az első kommentelőnek szólt
2012. márc. 4. 19:45
 7/16 A kérdező kommentje:
érzékenynek lenni és elvek szerint élni két külömböző dolog bocs
2012. márc. 4. 19:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes bolygatnod a kapcsolatát. Egyáltalán nem biztos, hogy veled boldogabb lenne, de téged hibáztatna azért is, hogy elvesztette azt, aki őt igazán megbecsülte. Amíg barátja van, addig mindenképp hagyd.
2012. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát jó kis stabil elvek...

Hibásak vagy sem?

2012. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem is tudnád elhódítani tőle a lányt.
2012. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!