Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy jónak tűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jónak tűnő kapcsolatért érdemes a saját elveinket feladni?

Figyelt kérdés
van egy lány akit tavaly ismertem meg. nagyon bírjuk egymást barát szemmel nézve. De én többet érzek ennél. Van barátja és nem tudom hogy meg próbáljam e elhódítani e tőle mert nagyon aljas dolognak tartom és nem is tennék olyat hogy lenyuljam valaki barátnőjét
2012. márc. 4. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem barátként! mert gondolj bele hogy egy másik srác akarná elhódítani előled a barátnődet! vagyis a szemed előtt! és ha aljasnak tartod akkor jó úton vagy! és tényleg néha jobb barátnak lenni mint párjának! élvezd az előnyeit majd ha meg lesz valami akkor meg tudni fogod a dolgod! :D
2012. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se próbálkozz be nála, amíg barátja van. Ha jól működik a kapcsolatuk, nagyon rosszul fog elsülni a dolog, a barátságotok is rámehet. Ha meg nem valami jó a kapcsolatuk, előbb-utóbb úgyis szakítanak, nem kell beleavatkozni.
2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha összejössz vele és aztán nem tudsz tükörbe nézni akkor szerinted megéri?


Az első válaszoló meg egy jó nagy tahó (miért kell az embernek egyre több ilyen állatba botlania ezen az oldalon???). Névtelenül mindegyik megengedi magának ezt a hangnemet de szemtől szemben remegnének mint a kocsonya...

2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

78%, én legalább az igazat írtam. Lehet, hogy durva lett, de igaz. Hiába fáj neked és a kérdezőnek.

Mellesleg én nem mondtam rá, hogy állat és ki kell írtani meg hasonló dolgokat.

Megnézem, hogy te milyen vagy a valóságban.

2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
NEM! és nem is fogod tudni hosszútávon folytatni.
2012. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, a lánynak is vannak saját érzelmei és önálló akarata. Ha szeret, szakít anélkül is, hogy ellopnád, ha nem , hát így jártál.
2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!