Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Teljesen összezava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen összezavarodtam. Lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, évfolyamomba jár. Nem rég ismertük meg egymást (én ráírtam facebookon), mert többször keresztezte egymást az edzéseink. Na meg persze azért, mert nagyon tetszik. Eléggé visszahúzódó srác, mindösszesen 4szer beszéltünk, élőben egyszer sem, csak mosolyogva köszönünk egymásnak a folyosón. Mindig a haverjaival van, ezért félek odamenni hozzá. Eddig nem kezdeményezett, de pl. sokszor volt úgy, hogy mentem a folyosólyójukon, és más nem is volt nagyon kint, meglátott és kijött az osztályukból, de csak ott állt és mosolygott, majd jött a barátnőm és akkor megfordult aztán bement. szóval vannak ilyen apróbb jelek, ill. sokat néz, amikor a közelében vagyok midnig keresi a tekintetem. Egyik ismerősöm akivel együtt volt, mesélte, hogy mindenbe neki kellett kezdeményezni, annyira félénk fiú, pedig köztudottan tetszett neki a lány. A kérdés akkor az, hogy én mégis mit tehetnék?!! vagy adjam fel??!!

Köszi

L/16


2012. márc. 5. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...

Hát én a te helyedben lépnék valamit.Mosolyogj rá sokat, köszönj neki, ha ezek után sem megy oda hozzád, akkor menj te, biztos van olyan, amikor egyedül van és nem a barátaival.Már a közös témátok is van, az edzés.

Figyelj arra is, hogy legyen olyan, amikor egyedül közlekedsz a suliban, nem a barátnőiddel,hátha íg ybátrab lesz.

Sok sikert! ;)

2012. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első vagyok:esetleg ha van közös ismerősötök, ő is sokat tudna segíteni!

de írj privit, ha van kedved!

2012. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!