Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen összezavarodtam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 16:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van egy csajszi, egy közösségi portálon lévő clubban ismertem meg, jókat beszélgettünk, elhülyültünk. Aztán ő összejött egy másik "clubbos" sráccal, egyszer összefutottunk hármasban is, mert én kocsit vettem és megkértem hogy segítsenek. Nah ez a csajszi tegnap bevallotta hogy szeret, és ha nemlenne neki a mostani pasija akkor randizhatnánk. és tegnap döbbentem rá, hogy nekem se közömbös a csajszi, és hát küldi a jeleket folyamatosan. Többször elmondta hogy bánja hogy nem mondta el akkor az érzéseit, mielőtt összejött volna ezzel a mostani sráccal, merthogy azóta mocorog benne valami érzés irántam. Veszekedtek is az utóbbi időben többször is, a csajszi azon gondolkodik hogy kiadja a srác útját. ő 26/L és 21/F a korkülönbség nem lenne akadály, ezt ne írjátok.
2009. dec. 8. 16:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi az akadálya? Próbáljátok ki egymással! A csaj is érdekes, hogy csak úgy járogat valakivel szerelem vonzalom nélkül.


az előző pasijának ( a mostaninak) van kocsija?

2009. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azt hogy mond meg neki hogyha nem akarja akkor ne szakitson a masik sraccal hisz NEKED a legfontosabb az o boldogsaga de ha megis ugy dontene hogy szakit akkor te tart karokkal fogod varni :)
2009. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nincs akadálya.

a mostani pasijával és vele is jóban vagyok, talán ez.

de tisztában vagyok vele hogy a mai világban mindenki csak a saját érdekét nézi, lehet ráhajtok és elhódítom.


jaja van. kb. ugyanolyan értékű a kocsink, szóval nem a kocsi miatt lenne velem...

2009. dec. 8. 17:25
 5/12 A kérdező kommentje:

nah jah az utoló válaszolóval értek egyet. :)

nekem fontos hogy boldognak lássam, ha nem velem akkor mással. :S:O

2009. dec. 8. 17:26
 6/12 A kérdező kommentje:

elmondása szerint ő SZERELMES a mostani pasijába.

engem meg eléggé kedvel, de nem szerelmes belém.

2009. dec. 8. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommented alapján ennek a kapcsolatnak nem lenne jövője. Gondold végig...szerelmes a másik srácba, téged meg kedvel, de elhagyná érted, mert valamit mégis érez irántad. Szerintem csak szórakozik veletek és élvezi, hogy két pasit húz. 26 évesen lehetne több esze meg te is kereshetnél olyat, aki megbecsül.
2009. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nekem egészen addig amíg be nem vallotta, hogy érez valamit irántam, addig nem is mocorogott a fejemben az hogy összejöhetnék vele, de azóta viszont...


jó azt mondja, de közben meg nekem bókolgat, meg úgy szólít mintha a pasija lennék, meg órákat beszélünk msnen...

a pasijával meg már kétszer is összevesztek, de ki is békültek sajna... :S

20.-án jön haza külföldről, akkor találkozunk is, hamarabb találkozik velem mint a pasijával.

2009. dec. 10. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány a mostani pasijával is akar lenni, meg veled is. Ha elfogadod, hogy olyan barátnőd lesz, akinek NEM te leszel az EGYETLEN, akkor csak kezdjél vele. Különben ne!
2009. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg abszolút játék az egész neki. Ő sem tudja, mit akar. De ha neked így jó és szereted a drámát, akkor hajrá!
2009. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!