Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt egy takarító fiatalemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egy takarító fiatalember a fősulin a koliban, aki udvarol a lányoknak, de a lányok miért kosarazzák ki?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes lány kikosarazta, pedig nem is idős mert 30 éves és mindenhez ért. Szerel a koli szobában zuhanykabint, takarít,lefolyót tisztít, tv-t javít. Szinte ezermester. Nem is csúnya. Mégis azt veszem észre, hogy átnéznek rajta a lányok, mert nem magasan képzett, hanem csak egy ezermester szakmunkás. Itt a fórumon azt mondják a lányok, hogy attól még összejönnének egy szakmunkás pasival, de én itt a BGF-en sajnos nem ezt tapasztalom. Mindegyik lány játssza az elérhetetlen kiskirálylányt és csak a felső tízerből származó pasira hajlandó ránézni. De szinte kivétel nélkül az összes ilyen.
2012. márc. 6. 10:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Egy fokkal jobb, mintha járókelők után füttyögne. Egy fokkal.
2012. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

"mert nem magasan képzett, hanem csak egy ezermester szakmunkás."- ezért

"Itt a fórumon azt mondják a lányok, hogy attól még összejönnének egy szakmunkás pasival," hát ez az, csak itt mondják.

2012. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Mert a főiskolások, egyetemisták iszonyat sznobok. Nemcsak a lányok, fiúk is. Mintha nem ugyanolyan büdöset sz*rnának, mint mások. :)))
2012. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Előítélet, aminek van alapja. Persze lehet, hogy a kérdésben szereplő takarító-ezermester éleseszű és művelt, de legyünk őszinték, nem ez a jellemző. Meg hát azért kicsit idős is a főiskolás lányokhoz.
2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézek egy föiskolát végzett csávot ,hogy ha otthona lakásban valami meg kellene javitani akkor azt se tudja mit hogyan kell.
2012. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Pj0tr ***** válasza:
46%

Én nemrég linóleumoztam a fürdőszobát. Szóval az, hogy valaki szellemi munkát végez nem jelenti azt, hogy béna!

A probléma pedig hamarabb abban rejlik, hogy 30 éves. És még mindig egy kollégiumban takarító mindenes. Becsületes munka nem mondom. Dolgozik és pénzt kap érte ami helyes és rendjénvaló, de lássuk be, hogy nem valószínű, hogy agyilag ugyanazon a szinten vannak (nem kevesebb, csak más).

Az intellektuális különbség pedig számít egy kapcsolatban. Ez van, nem csak az ágyban kell működnie egy kapcsolatnak. És persze az is bukó, ha csak az ágyon kívül klappol minden :)

2012. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok lány, de szerintem nem a foglalkozásával van a probléma. Nem tudom hogy ha te lány lennél akkor mit szólnál hozzá ha minden egyes szerelő meg pizzafutár bepróbálkozna, csak azért mert nem olyan rondák. Azt is utálom amikor egy pubban a pultos odaül az asztalunkhoz és a pofámba fújja a füstöt. Amikor riksáztam én sem kezdtem ki a kuncsaftjaimmal csak azért mert éppen éjszaka volt. Remélem átjött a lényeg, ne kelljen magyarázkodnom.
2012. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
30 éves az szerintem egyáltalán nem idős, ha 35 vagy 40 lenne akkor talán idős lenne egy 22 éves fősikoláshoz. De 8 év még a bőven bevállalható korkülönbség.
2012. márc. 6. 11:17
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Szóval minden lánynak szét kéne nyitnia a lábait csak azért mert egy fiú szépeket mond neki? Nem az esetük, ennyi. Főleg nem egy egyetemistának aki nem akarja, hogy lekössék.
2012. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy erre gondol a kérdező, hanem, hogy magasról lenéznek a srácra.
2012. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!