Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt egy takarító fiatalemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egy takarító fiatalember a fősulin a koliban, aki udvarol a lányoknak, de a lányok miért kosarazzák ki?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes lány kikosarazta, pedig nem is idős mert 30 éves és mindenhez ért. Szerel a koli szobában zuhanykabint, takarít,lefolyót tisztít, tv-t javít. Szinte ezermester. Nem is csúnya. Mégis azt veszem észre, hogy átnéznek rajta a lányok, mert nem magasan képzett, hanem csak egy ezermester szakmunkás. Itt a fórumon azt mondják a lányok, hogy attól még összejönnének egy szakmunkás pasival, de én itt a BGF-en sajnos nem ezt tapasztalom. Mindegyik lány játssza az elérhetetlen kiskirálylányt és csak a felső tízerből származó pasira hajlandó ránézni. De szinte kivétel nélkül az összes ilyen.
2012. márc. 6. 10:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem írja, hogy lenézik, csak hogy kikosarazzák. Ebben meg nincs semmi rossz.
2012. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Álmaim férfijával is jól meggondolnám az ilyen ismerkedést.
2012. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy le akarja kötni a lányokat? Csak egy hosszabb távú kapcsot szeretne, nem örök életre. Még egyszer mondom nem ronda a pasas, de lenézik, mert ő nem fősulis tanuló, vagy nem fősulis végzett.
2012. márc. 6. 11:46
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert arra a fősulira járnak, ahol ő takarító. Ha máshol dolgozna, szerintem nem lenne zavaró, de nap mint nap összefutni vele, az már az.
2012. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
Igen, házinyúlra nem lövünk.
2012. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
De tudod mit kedves kérdező? Ha annyira jó fej, járjál vele te!
2012. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem fogok fiúkkal járni.
2012. márc. 6. 12:38
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Mi bajod a fiúkkal? Szerinted egy férfi-férfi kapcsolat talán alacsonyabbrendű? Homofób vagy? Az előbb olyan bőszen összeházasítottál volna mindenkit aki nem akar, most meg finnyáskodsz?
2012. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
25%

Egy takarító sosem fog olyan jól keresni. Ez tény. Ne haragudj, én sem jönnék össze vele. Egy diplomásnak van előrelépési lehetősége, egy takarítónak hova? És azért az is elég ciki lenne, ha a nő keresne diplomával 400 ezret, a férfi meg 80at... azért érzed a különbséget! Nekem is fontos olyan szinten az anyagi oldal, hogy ne nyomorogjak, a férfi igenis keressen többet a nőnél, valamint fontos, hogy műveltségben és intelligenciában minimum ugyanazt a színvonalat hozza. Evvel az erővel minden cével is összejöhetnénk, valami alapján szelektálni kell.

Bocsánat, ez a véleményem.

24/N

2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
400 ezret? Hol? Áruld már el és ha megvan, megyek oda interjúra. Egy orvos, kezdő mérnök, kezdő gyógyszerész nem keres annyit, csak 200 kiló körül.
2012. márc. 6. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!