Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, barátság vagy esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátság vagy esély szerelemre?

Figyelt kérdés
Ha van egy srác, rendes, jófej, érdeklödő, figyelmes stb. és ti mondjuk csalódtatok már több pasiban is, akkor neki lehet esélye, vagy inkább barát? + a külső miben játszik közre?
2012. márc. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre vagy bejössz neki vagy nem. Ha nincs szerencséd a külsőre megy és ha nem jössz be neki, a fejed tetejére is állhatsz, akkor is maximum a barátja maradhatsz.
2012. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én sokat csalódtam az első páromban. Soha nem hittem, hogy bízhatok még férfiban, de megismertem egy srácot, aki szépen lassan ismertette meg magát, sokat beszélgetett velem, nem rohant le. És szépen lassan megbíztam benne. Kezdetben nem jött be a külseje, de lényegtelen, idővel, ahogy megszerettem, az is megtetszett, mára rájöttem nem csak aranyos, rendes, tök jó pasi.


23/N

2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm értem, én is valahogy nem az a kapkodós fajta vagyok. Köszi hogy írtatok. :)
2012. márc. 7. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mind rossz tulajdonság a lányok szemében, akárhányszor is csalódtak. Amúgy meg a külső a legfontosabb nekik.
2012. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!