Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vihetném a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vihetném a barátnőmet, ha esetleg rossz idő van? A mozi elég sablonos.

Figyelt kérdés
Hova vihetném azt a lányt, aki nagyon érdeklődő, még sport iránt is, és intelektuális dolgok iránt is.
2008. ápr. 11. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hm. táncház? színház? koncert? teaház? (zöld TEknőst ajánlhatom, Oktogonnál van:)fedeles lovardával rendelkező lovardába?:P rengeteg más hely van! :)
2008. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg rengeteg hely van :) A teaházakat én is imádom (mint lány, mellesleg elég sok teaház a pároknak is kedvez :)) Én speciel a Siriust imádom.

Vagyy akár egy színház, kiállítás, sok esti klassz program van. Sőt, ha elkezdesz a neten keresgélni, h aznap épp milyen program van, és hol.. megfogsz lepődni! Mindig van valami valahol.

2008. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De egyébként otthon se rossz ám ;) (előző h.szóló)
2008. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esténként színház, koncert. Nappal múzeum, uszoda, egyéb sportok (pl. tenisz, vagy fallabda, stb). De még rengeteg hely van, szoktak mindenféle előadásokat meg kiállításokat is rendezni sok érdekes témában.
2008. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Siriust én is nagyon szeretem! :) egyébként tényleg nem rossz otthon :)
2008. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A zold teknocot csak akkor ajanlom az oktogonnal ha egy jot akartok nevetni :D A felszolgalok ruhaja, iszonyat vicces, mert nem tudjak viselni :D :D :D
2008. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Tekiben mentek le a lépcsőn, nézzetek fel! (ahol az az indián áll ágyékkötőben XD )
2008. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
menjetek az idősek otthonába! mi is azt szoktuk. már vakok is, rosszul is hallanak. kit zavarnátok???!!! csak a portást.....<><<><><>
2008. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!