Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés az, ha pillangók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, ha pillangók vannak a gyomrodban (hasadban)?

Figyelt kérdés
Randizom egy fiúval. Tali előtt mindig izgulok, meg amikor vele vagyok, akkor is picit zavarban vagyok. De ez olyan pozitív izgatottság, amit érzek. Csak annyian mondják ezeket a pillangókat, de fogalmam sincs, h. ez mit jelent pontosan.
2012. márc. 13. 10:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha a kérdésre válaszolnátok, ja és normálisan.
2012. márc. 14. 13:05
 12/18 anonim ***** válasza:
olyan mintha a gyomrodban lennének... nem tudom h mindenkinél így van e de én kifejezetten érzem :D
2012. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Húú én nem nagyon tudnám leírni. Nekem sokszor akkor jön elő, ha nagyon izgulok valami miatt. Például most sulit váltottam, és eléggé izgultam milyen lesz az osztály hogy fogadtak, ha csak rá gondoltam a dologra egyből jöttek a pillangók. Néha kifejezetten rossz érzés!
2012. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én a dolgozatok előtti izgulást inkább gyomoridegnek hívom, az tényleg nem olyan jó érzés. Pl. ha megcsókol ez a fiú, akkor olyan kellemes bizsergést érzek a testemben, múltkor pl. a lábamban éreztem ilyet a legerősebben :) , aztán meg ha csak rám néz, elolvadok, de nem tudom, h. ez már szerelem-e, még csak 1,5 hete vagyunk együtt
2012. márc. 15. 17:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont olyan érzés, mint amiről te írtál: pozitív izgatottság :) Amikor bizsereg az egész tested, de főleg a gyomrod és a szíved tájéka.
2012. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bizsergés a hasadban...tényleg kicsit olyan, mintha pillangók verdesnének a hasamban, bár néha inkább összeszurul a gyomrom...és nekem nem mindig kellemes érzés, de van amikor az :) nehéz lenne leírni.
2012. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 24. 09:52
 18/18 YukiiPark válasza:
Nem tudem de szerintem jo 🥰
2023. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!