Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyerhetném el a bocsána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném el a bocsánatát?

Figyelt kérdés
azt mondta találjak ki valamit légyszi segítsetek adjatok ötleteket
2012. márc. 14. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az is számít h mi az, amiért bocsánatot kell kérned, mi bűnt követtél el gyermekem?
2012. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lefeküdtem a tesójával
2012. márc. 14. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajánld fel a bal kezed kisujját...
2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Senki Alfonz ***** válasza:

Remélem hogy nem vagy egyke...

Beszéld rá a tesódat hogy ö is feküdjön le vele, igy nem lesz senkinek senkire oka haragudni.

2012. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez nem egyszerű mert nem csak veled van konfliktus hanem a 2 tesó között is...
2012. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó de lécci segítsetek adjatok ötleteket
2012. márc. 14. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:

ötletet akarsz, tippet? jól van!


nem lesz más csak kín és szenvedés és gyalázat ha meg is bocsátana neked! A saját érdekedben mondom h szállj ki ebből!


A megoldás h bocsánatot kérsz és szépen elhúzól!

2012. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nem tudom csak úgy ott hagyni:/
2012. márc. 14. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

elhiszem! Nagyon nehezen hagyja az ember ott azt, akit szeret...de azt nehezen is csalja meg...de te megtetted, és nem is esett nehezedre....


Tudom ezek csak az én válaszaim, de jobb ha ezt mögötted hagyod és nyitsz egy új fejezetet az életedben!

amúgy 27/f

2012. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosítanál? Ha a testvére is benne volt a dologban, ott elég nagy gondok vannak. Mégis, h történt ez pontosan? Nem mindegy...
2012. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!