Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tettem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tettem ezt?

Figyelt kérdés
Már túl voltunk a 4-5. többórás beszélgetős randin, mikor megakart csókolni. Számítottam rá ennek ellenére kitértem előle és nem hagytam, pedig szeretek vele lenni. Lehet, hogy tudatalatt mégsem kedvelem vagy miért csinálhattam ezt? (17/l)

2012. márc. 17. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
gyors volt a tempó
2012. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tetszik neked?Jól érezted vele magad?

Lehet azért,mert még nem csókolóztál....

2012. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szimi14 ***** válasza:
Vagy lehet féltél és azért nem? :SS
2012. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem félsz te egy kapcsolattól?
2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:
Saját magad válaszolod meg. Mert valójában még sem kedveled annyira... Egyszerűen nem tetszik neked a fiú. Csak ezt beismerni túl felszínesnek tűnik, de van ilyen.
2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félek a kapcsolatoktól. Eddig ezért kerültem is őket. Ami nehéz az, hogy eddig nem volt kapcsolatom (azért, mert Én nem akartam)és elég csodabogár vagyok értem ez alatt, hogy nagyon összetett vagyok. Nem hiszem ,hogy más törődne ennyit velem, mint ő.
2012. márc. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!