Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy Ladát első kocsinak...

Vennék egy Ladát első kocsinak, főleg azért, hogy megtanuljak vezetni, aztán továbblépnék. De vannak fenntartásaim. Tényleg jól gondolom?

Figyelt kérdés

1. Sokat eszik, ami a mai benzinárak mellett sok, . Tán ezzel sokan egyetértenek velem.

2. Ladát mostanában csak a nemzetiség használ (tisztelet a kivételnek) de ahányszor látok egyet mindig roma ül benne). Rossz előítélettel tekintenek majd ettől rám?


2011. márc. 2. 17:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja kimaradt, hogy a 2107-es lenne az.
2011. márc. 2. 17:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Mint Lada tulaj most kicsit rácáfolnék mind2 állításodra. Hát sokat eszik mi számít ugye soknak. Jó tény, hogy sok, de amit elvesztesz üzemanyagköltségen, azt bőven visszahozza megbízhatóságával és olcsó alkatrészáraival. Én azt vettem észre, hogy felénk már egyre kevesebb "brazil"-nak van Ladája, mint mondjuk 4-5 éve. Kihullanak szép lasan azok a tyúkólak és csak a karbantartott Ladák maradnak majd fent. Meg ha mondjuk látszik, hogy rendbetartod, csinosítgatod, akkor nemlesz paraszt kinézete. Persze a negatív előítélet így is megvan, mert hát senkinek sem tetszik ha kilincsel előre közlekedek, de sz.rni rá:D
2011. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nincs Ladám, de volt hozzá szerencsém ismerősökön keresztül. Csak megerősíteni tudom az első válaszolót, tényleg relatív a fogyasztás, egy 1.0 Swift-nél biztosan többet fog megenni a másfélszer akkora (ráadásul karburátoros) motor.

A c kategóriás állampolgárok pedig már régen áttértek az áruszállítókra (Fiat Ducato, Citroen Jumper stb) vagy a nyugati autókra. Az hogy Ladával járnak csak előítélet.

2011. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Lada Samarát az még viszonylag jól néz ki.
2011. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Számomra lada = c..nymercédesz.

Mert a zsigák 90%-ban barna népek ülnek naaagy nagy aranykarika fülbevalós nehezékkel a hátsó ülésen. Szeretem a régi keleti kocsikat, amik a gyerekkoromra emlékeztetnek. Álmodozom is róla, hogy beszerezzek valami régi vasat, de a lada eszembe sem jut, pont a fentiek miatt. Hiába jó autó...

2011. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Samara???:O Azmi?XD

Egy Lada attól autó, hogy hátsókerekes...

2011. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a kezdő tizenévesek is el tudnak tartani egy ladát, vegyél nyugodtan, mások is ezt csinálják
2011. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hasonló megfontolásból én egy 2es golfot vettem.

Gyakorolni jó, jó érzés hogy lehet gyilkolni, nem kell félteni.


Nekem is elég sokat eszik, pontos adatom még nincs, mert mindig változik, a kocsi is hangolódik rám, én is rá, de mondjuk átlagban olyan 8-8.5 körül eszik.


Hát mit is mondjak? Amikor vezetem baromi jó érzés. Amikor tankolom, akkor nyelek jó sokat :)


Előítéletek: ezzel ne foglalkozz, a lényeg hogy te jól érezd magad.


Ha kicsi fogyasztású autót akarsz, akkor suzuki stift. Mostani tudásommal talán egy astra-t vennék tanuló autónak. Olyat ami rohad ezért olcsó, de műszakilag egyben van. Lehet gyilkolni, olcsó rá minden és talán kevsebbet eszik. Esetleg egy opel corsa.

2011. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Astra? 8,5-9 litert eszik az 1,4-es... Akkor inkább a golf!
2011. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

naja, csak én nagypapás stílussal, sok motorfékkel produkálok 8-8.5-öt, az 1.6os astra fogyasztása elvileg ugyanilyen módszerrel levihető 7 körülire :)


Bár mondom mégegyszer a fogyasztásról pontos adatok nincscenek, múltkor is volt egy kis finomhangolás a CO-n, szerintem ez érződni fog a fogyasztáson is.

2011. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!