Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Asszem belezúgtam egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem belezúgtam egy lányba, és talán neki is tetszem? (többi lent)

Figyelt kérdés
folyton rá gondolok,hiába próbálok másra koncentrálni,egyszerűen nem megy, ha meglátom,nagyon jó kedvem lesz,örülök neki,hogy van:),és ő is valahogy így van ezzel,sajnos csak ritkán találkozunk,de akkor mindig nagyon jól elbeszélgetünk,és látom a szemében,hogy máshogy néz rám,mint aki szerelmes,nagyon (szinte már zavaróan)mosolyog...bizalmas dolgokat is megosztott velem,és bizalmas dolgait is megmutatta, rengeteget nevet a társaságomban,és azt mondta hogy rendes vagyok(pedig nem csináltam semmit) érzem h valami van köztünk,...ilyenkor érdemes tudatni vele,h mit érzek,vagy hagyjam h a dolgok menjenek a maguk rendje és módja szerint...esetleg a következő beszélgetésünk végén hívjam el valahova?
2012. márc. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd el valahova..te vagy a fiu, amig nem lépsz, egy helyben fogtok toporogni..
2012. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még ne lépj, hagyd egy kicsit hogy minden történjen ahogy akar, én már többszőr el*sztam, hogy láttam h tetszek a csajnak oszt siettem.


Ha már flörtöltök meg ilyenek, megvan a szemkontaktus akkor lassan léphatsz, de a flört is legyen spontán, ne eröltesd, tanulj a hibáimból :P

2012. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

gondoltam,h nem szabad elsietni...

és igen,tapasztaltból tudom...1 korábbi lánnyal így szúrtam el.,..

most nem akarom...szerencsére eddig spontán volt minden:)


de mégis meddig várjak?

2012. márc. 20. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egy igazi randevúra,ahol csak kettesben lennétek!A végén pedig csókold meg!Felesleges érzelmekről beszélni,amikor mégcsak nem is jártok!
2012. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok mond neki, hogy nagyon jol érzed magad a közelségében és, hogy nagyon tetszik neked stb amit akarsz kérdezd meg h viszonozza-e ha igen, akkor hajrá... ja meg amugy is! ÉN ellenkezöét mondom mint elözö válaszolo sztem a tulhuzott szÄrakodás csak rossz sokkal jobb az, hogy 1 hét után már együtt vagyotok meg minden mint az, hogy csak 2 honap után hivtad el valahova...
2012. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Látom már régebben tetted fel a kérdésed és érdeklődnék hogy sikerült-e behálóznod :)
2012. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!