Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szebbik nemhez: elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebbik nemhez: elfogadnátok a meghívást?

Figyelt kérdés
Szóval, ha tömegközlekedésen szemezgettek valakivel, igent mondanátok, ha elhívna egy teára/kávéra/beszélgetésre? Csak mert sok érdekes tüneményt látok, akiket úgy érzem hiba nem megismerni (nem feltétlen párkapcsolati szempontból, de nincs kizárva :) ), ugyanakkor nem akarok tolakodó lenni...
2009. jún. 12. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem sietnék valahova, elfogadnám a meghívást. Persze ne sötét éjjel, valami sötét kocsmába hívjál be senkit :). De amúgy fényes nappal még én is beülök egy kávézóba egy kedves ismeretlennel, aki meghív, pedig ha valaki, hát én paranoiás vagyok. (Mondjuk az biztos, hogy az italomtól nem fordulnék el egy percre sem. :)
2009. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én srác vagyok, de azt hogy névjegyet adjak egy lánynak, hogy ő hívjon fel, nem a legjobb ötletnek tartom. Nem te leszel a domináns, te fogsz függeni tőle, így nem leszel vonzó. Nem gyó. :)

Ha beszélgetsz egy lánnyal, szerintem érzed, hogy ő mennyire szívesen beszél veled, ekkor mondhatod hogy neked most menned kell, de folytatnád a beszélgetést máskor.. máshol.. :P majd elbúcsúzol és elfele indulsz. Na ekkor ha utánad szól, hogy még semmi elérhetőséget sem tudtok egymásról, az már egy nagyon jó jel. ;) Ha pedig nem, akkor te fordulsz vissza pár méterről és azt mondod: "hisz nem is tudom semmi elérhetőségedet. o.O mi a számod?" és ha meg is adja, az ismét egy jó jel, de ha tényleg ő szól utánad emiatt, az a legjobb. ;)

2009. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok tanácsolni, hogy nyugodtan szólítsd le a kiszemeltet!hívd el valahova ha úgy érzed bejössz neki. A számod felesleges megadni mert a nők úgyse hívnak vissza...sose...
2009. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!