Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem le a szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a szégyenlősségem? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

testtömeg index alapján még az elhízott kategóriába se tartozom.. de van 1 kis hasam, és engem nagyon zavar..

fogyózni szeretnék, de ha már 5 órát nem eszek semmit, már nemtudok másra figyelni, csak hogy nagyon éhes vagyok../nyáron aktív mozgással megpróbálom leadni, szal ezzel nem lesz gond/.. szétvan repedve a bőr a hátamon.. eléggé szőrös vagyok + nagyon sok nagy/"testtől elemelkedő" anyajegyem van..

magabiztosságom 0.. nemmerem levenni a pólóm se..

állítólag helyes vagyok /arcra/ de magamnak nem tetszem :(

képről annyira nem tetszik hogy ilyen nagy dinnye, sunyi fejem van :(

tudom hogy nem tudok vele mit kezdeni, mert ez van, ezt kaptam.. de annyira rosz, hogy anyukám mondja hogy "ahogy ismerlek úgysem mered majd levenni a pólód...\'\' .. nem merek átmenni haverokhoz medencézni, elmenni velük strandra, mert mind vékony, csiga jellegűek..

most nem azt mondom, hogy az a bajom h picit szőrösödik a hasam... hanem hogy nagyon! egész hasam, + a köldök alatt nagyon + körül és a melkasom is .. megint nem az a bajom h pihés.. hanem hogy fekete szőrszállak.. eléggé rendesen..

röviden.. annyira rondának érzem magam, hogy nem merek levetkőzni senki elött.. annyira rosz érzés, hogy ilyen bulikból kimaradok mert szégyenlős vagyok.. de nem merem.. =\'(


2009. jún. 12. 23:07
 1/10 A kérdező kommentje:
hupsz.. mostlátom rosz helyre írtam... mind1.. majd modok elrakják valamerre
2009. jún. 12. 23:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit írtál annak 90%a igaz rám is.. a magabiztosságom kezd már kicsit kialakulni.. sokat segít, mikor party képeket nézek és látom, hogy mennyi debil fej van, nem csak én nézek ki hülyén..


16/f

2009. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyantázd le! az anyajegyekkel meg ne törődj, így születtél nem tehetsz róla ez van el kell fogadd! de egyébként itt a nyár, és a szép nyári napsütés :) és köztudott hogy a napozástól szőkül a szőr! na ebből az következik, hogy a szőr szőkül, a bőr barnul és akkor no problem :) ha szégyenlős vagy menj el egy nap (ajánlom a keddet 35 fok napsütés) egyedül strandra vagy csak egy napozós helyre feküdj ki egy kicsit, vagy ha kert adott akkor oda és napozz egy jót :)
2009. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szőrt kozmetikussal gyantáztasd le. De az egyáltalán nem baj, hogy a mellkasod és a hasad szőrös. A hátadról meg szedesd le.

Bőrgyógyásszal nézesd meg az anyajegyeidet és ha olyanok, akkor azokat is le tudják szedni.

Sportolj és lemegy majd a hasad. Sok lánynak bejönnek a macis fiúk, nem csak a vékonyak. Nekem pl. a vékony fiúk egyáltalán nem tetszenek.

És ne félj. Simán vedd le a pólód otthon. Legyen egy kis szined. Vagy menj el 1-2-szer szoláriumba. Irásd alapján aranyos lehetsz. Nem kell félni. Tuti van olyan lány, akinek te tetszel.

2009. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az nem jobb megoldás, ha egy délelött kifexek a teraszra napozni? :$ :DD

amm meg.. gyantázni nem akarok, mert igaz, hogy nem nő egyből vissza..de visszanő, ami nagyon hülyén néz ki..

van 1 haverom... hasnoló tipusu, de nem ennyire szőrös.. 1 évvel idősebb nálam.. tök gusztustalan h 1 centis szőrszállak vannak a hasán meg a mellkasán..

bár ki tudja.. lehet meggondolom és legyantáztatom

2009. jún. 12. 23:51
 6/10 A kérdező kommentje:

sportolni még nem sportolok.. majd jövőre.. :))

nyáron azt tervezem, hogy napi 1 óra súlyzózás + 1 óra sífutógépen.. az kb mennyit segítene?

amm.. köszi a bíztatást :)

2009. jún. 12. 23:56
 7/10 anonim ***** válasza:

de ezen mind lehet változtatni,csak akarni kell...

-a szőrt leborotválhatod,gyantáztathatod is kozmetikusnál.

-a felesleg,hát figyelj az étkezésre,mozogj sokat,de nyáron a napon vigyázz,le ne égj...

-

2009. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az önbizalomról meg annyit,hogy állj a tükör elé és mondd,hogy szép vagyok,elégedett vagyok magammal!És ha már látod a változásokat is,akkor biztos nagyobb lesz az önbizalmad!

utolsó voltam.

2009. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy???:D
2009. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kösz

őő... ha egy virsli lóg a lábam közt... aszem igen

2009. jún. 14. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!