Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem, De megéri? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, De megéri? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
a helyzet: van egy lány akibe már egészen kis korom óta szerelmes vagyok.körülbelül 7éve(20vagyok). Sosem mertem és nem is akartam neki elmondani álláspontomat vele szemben,Vannak kemény alapelveim,követelményeim lányokkal szemben amit ő viszont nem teljesít.Sosem adtam lejjebb ezekből.Viszont már elég nehéz nélküle,pláne hogy mindig találkozok vele,bár nem beszélek vele,próbálva őt elfelejteni,De félek túl sokáig várok a semmire és lecsapják a kezemről végleg.Szerintetek megéri kitartani a saját elveink mellett még ha nehéz is ilyen helyzetben? Mit Tennétek?
2012. márc. 22. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát van amikor szakítani kell az alapelveiddel. De nem minddel mert az már a gyengeség jele és azt nagyon hamar kiszimatolják a nők. És mik azok az alapelvek amiket nem teljesít ? :)
2012. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen hülye elveim soha nem voltak.Vagy tetszik valaki és el tudom magam mellette képzelni,vagy nem.Nem kell túlgondolkodni.
2012. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye milyen rossz magadnak beismerni, hogy olyat szeretsz,aki valójában nem is felelne meg magadnak?:)


Szerintem egy próbát megér.Később bánni fogod!!!Tedd meg az első lépést,hidd el nincs mit vesztened!

2012. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet sokan hülyeségnek néznék ezeket de nekem nagyon fontossak...Cigi,pia...mellesleg a pasizási szokásai,nem aztmondtom h nem hűséges,de azt sem h az.Számomra nagyon fontos az hogy egy személy adjon magára,hogy figyeljen oda magára és az egészségére.Lehet hogy más hülyének néz emiatt és nem vártak volna egy percet sem ezekmiatt,de én nemtudnék belekezdeni egy komolyabb kapcsolatba ezekkel a dolgokkal.
2012. márc. 22. 23:34
 5/8 étoile et lune ***** válasza:
100%
Cigizik, piál, és vannak pasiügyei. Akkor mi tetszik benne, ha már az életvitele ennyire taszít?
2012. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondolhatod...minden más:)

Alapvetően hihetetlenül aranyos,édes kis csaj.Sokszor sokat és nagyon jókat eltudunk beszélgetni,imádok vele beszélgetni(bár annak is örül ha látom),sok mindenben egyetértünk,okos és mégis hülye,dilis.Mindig is jól kijöttünk.Gyönyörű,gyönyörű a teste minden egyes része, a szeme,a szája,az arca egyszóval megbolondulok tőle:)

2012. márc. 23. 00:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire ragaszkodsz az elveidhez akkor ez veszett ügy! Vagy őt kell elfogadnod olyannak amilyen,mert megváltoztatni ne akard, és jogod sincs hozzá, vagy az alapelveiden lazítasz, de félek ennek így is úgy is sírás lesz a vége! Vagy a harmadik lehetőség h keresel mást és megpróbálod valahogy nem érezni iránta ezt! :S

Hát öreg! Egy kalappal bármelyikhez!! :)

2012. márc. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
ez nem kérdés!!!ne hagyd elmenni! <3
2012. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!