Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne legyőzni a gátlásosságomat?

Figyelt kérdés
Igen, csajozásról van szó. Nem vagyok az a tipikus mostani cicafiú (190 cm 100 kiló:)), és nincs nagyon önbizalmam (még azt is 25x átgondoltam, hogy ezt beírjam-e:P), nem tudok csak úgy leszólítani egy lányt... valahogy nem megy (nem merem). Tudom, hogy nincs vesztenivaló, max. azt mondja a lány, hogy nem, de úgy érzem, hogy akkor az önbizalmam még jobban visszazuhanna, és így is elég sekélyes.:) Még szemezni sem merek velük, mert ahogy a szemembe néznek zavarba jövök, és ott végem van. Voltak már barátnőim, de valahogy már egy ideje nem megy. Nagyon gátlásos vagyok, mindenfelé eszembe jut, hogy ezért, ezért és ezért nem fogok neki tetszeni, meg hú de gáz ez, meg az rajtam, szóval saját magamat teszem "csajozás képtelenné".:) Lehet, sőt biztos volt már ilyen "kérdés", de szeretném a véleményeket, lányok fiúk.:) Amúgy 22 vagyok. Pszichomókusok NE kiméljetek.:D
2009. jún. 13. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A csajozós dumára nem ilyen előre megtanult dolgokat gondolok, hanem ilyen spontán szövegeket. Egyszerűen nem jut eszembe semmi frappáns, amivel például le lehet szólítani egy csajt, vagy oda lehet menni hozzá. Ezt lehet fejleszteni?
2009. jún. 13. 21:31
 12/15 anonim ***** válasza:
túl rendes? túl lelkizős??? és szerinted ez melyik lányzót zavarja??? oks, hogy nem vagy az a típus, aki elmegy bulizni aztán három lányt húz fel egyszerre a fütyijére, de hiányzik ez? Nekem az alapján amit leírtál, cukinak és szerethetőnek tűnsz, és hidd el nekem, sok lánynak hiányzik egy rendes, lelkizős srác. Nem tudom mennyire vagy szerencsétlen,de speciel én bukok arra, ha egy srác szerencsétlenkedik. szexuálisan izgat. ez pl egy szélsőséges dolog, de csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem kell macsónak lenni, tuti van olyan akinek Te kellesz. de bizony magától nem jön oda hozzád. nem kell feltétlenül csajozni. nem mindenki szereti, ha egyértelműen fel akarják csípni sőt. egyszerűen beszélgess a környezetedben lévő lányzókkal. Tedd rendbe magad lelkileg. Ha nem úgy állsz hozzá, h fel kell szednem, vagy fel akarom szedni, sokkal jobb esélyekkel indulsz. csak őszintén tessék viselkedni! Lehet, hogy 100 ilyen beszélgetős közeledésből 90szer nem lesz semmi, csak beszélgettek egy jót. 7szer egy jó ismerőst szerzel, 2ször jó barátot, az utolsó egy pedig egy tündéri csajszi, aki nem macsó fickóra vágyik, hanem rád.
2009. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amit én mostanában tapasztalok, az az, hogy le se állnak jóformán beszélgetni az ilyen "túl rendes" fiúkkal a lányok. Valamiért vonzza őket, hogy egy bunkó paraszt legyen mellettük. :)
2009. jún. 15. 08:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok senkit sem befolyásolni,csak saját tapasztalatomat írnám le,és hogy én hogy állok a dologhoz. Én is gátlásos vagyok, férfi létemre és ez jellem beli dolog. Rengeteg sok oka lehet, aminek zömét lehet orvosolni. Lehet valaki gátlásos mondjuk azért mert elképzel szituációkat,amiket úgy játszik le a fejében,hogy kínosan fognak lecsengeni a végére ha így meg úgy történik,és inkább nem vállalja be. Én sok mindennel vagyok így párkapcsolatra gondolva.És nem hiszek benne,hogy a gátlásos jellememet valaha is le tudnám győzni,pedig normálisan nézek ki,sportolok is már régóta,meg rengeteg okot kiiktattam,de mégis megvan még mindig. Csak akkor lehetne a maradék dolgokat,ha van egy 110% osan alkalmas megértő partner akisegít a helyzeten.Ilyet meg szerintem nagyon nehéz kifogni,meg találni, tűt a szénakazalban kategoira. Általában sokan önzők,úgy vannak vele hogy minek csesszék el az életük értékes idejét ilyenekre,ha akad százhúsz másik akivel könnyebb dolga lenne. Ez az élet.
2010. szept. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nyugi, velem nagyobb gáz van. Legtöbbször én se merek egy csajt se leszólítani, valamikor meg egyszerűen jó kedvembe vagyok(nem kell hozzá társaság) és megteszem. De akkor meg épp az ellenkezője jön elő az egésznek. Gátlástalan leszek, nekiállok dumálni, nem bírom abbahagyni, túlságosan nyílt vagyok, és a csajról is kikérdeznék mindent a zenétől kezdve a kedvenc szexpozícióáig. Na nálam ez a gáz, hogy túlságosan mély témákba is belemegyek, de csak ugy automatikusan, észre se veszem és hát egy csomó olyan csaj van, akinek pl. a szex téma tabu, kivéve buliban, bepiálva vagy per pilanat, ha rájön. Azt hiszem, túlságosan sokat akarok megtudni a másikról, és ez velem a baj??? Ezért tudok csak ritkán felszedni valakit. Lehet, hogy nekem kéne visszavenni a tempóból? Egyébként nem az van, hogy nem engedem szóhoz jutni a csajt, hanem túlságosan mélyre evezek\eveznék az életében. Persze semmit se szoktam erőltetni, ha nem akar róla beszélni, csak egyszerűen, röviden összefoglalva túlságosan nyílt vagyok, nem létezik számomra tabu téma...de alapból ilyen volt mindig a természetem.
2010. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!