Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog hogy 6 randi után a lány megmondja hogy legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Most épp ezt kaptam. De muszáj neki 6 szor eljönni randira ahhoz hogy erre rájöjjön? Egy kicsit szarul esett meg kell vallanom. Elvégre ha nem jövök be neki akkor eleve nem jön el randira nem? Hogy szopná be a ... a kis ribanc mennyi pénzt elköltöttem rá. Pedig az a jótanuló fajta lányról van szó nem az ilyen kis diszkó ribancokról. Jól átvert, úgy érzem igazságtalanul járt el velem.
2012. márc. 25. 14:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
8%
Tudta már az elejétől fogva, hiszen ugyanúgy néztél ki, csak arra hajtott, h a pénzedet költsd rá. Sajnos a lányok többsége ilyen szemét.
2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

hát akár hiszed, akár nem, én ugyanígy megjártam egy fiúval, és neki 10 randi is kellett ahhoz, hogy rájöjjön, nem én kellek neki. én is nyomorultul éreztem magam, meg legszívesebben nemmondom mit csinálnék vele, de ez van.

most akkor milegyen? vágjuk fel mind2en az ereinket?

2012. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Miért vert át?

Ha meg az első randi után mondja, akkor meg azért szemét, mert nem adott esélyt?

Az meg, hogy elvertél rá egy halom pénzt, a te bajod, minek kell annyit költekezni?! Aki normális, úgyse erre megy...

2012. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
én még 2 randival egész jól akkor :D
2012. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy borzasztó érzés hogy nem kaphatom meg azt ami szitne mindenki másnak kijár, és már sokadikszor élem át ugyanazt. Annyira kiábrándító, minden életkedvemet elcseszi. Teljes tehetetlenséget érzek. Sokan kérdezték hogy miért nem csajozok, én meg nem mondtam meg nekik az igazat, dehát emiatt nem, a sok kudarc miatt. Fos érzés.
2012. márc. 25. 14:10
 6/40 anonim ***** válasza:
8%
Nehogy azt hidd, hogy a jó tanuló típusok egy cseppet is jobbak a diszkós ribancoknál, sőt! Ha már ennyien vagyunk itt a GYIK-on, akik megjártuk szűzk*rvákkal, lehetne csinálni egy olyan honlapot, ahova fel lehetne tölteni a csajok adatait (név, lakóhely, külső jegyek) és mindenki odaírhatná, hogy hogyan csesztek ki vele. Így a soron következő szerencsétlenek, akik nyomulni akarnak a csajra, okulhatnának a történtekből.
2012. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
4%
sajnos mara mar a legtobb jo kislany is eltanulta a ribiktol a szokast, azt hogy hogyan kell megfejni egy pasit. a legtobb mai lany, meg a jo kislanyok is, egy kaptafara keszulnek.
2012. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
tök gáz 21L
2012. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
26%
nekik is csak a kulso es a penz a fontos. ezt egyik lany sem vallja be, de megis mindig elaruljak magukat amikor nem is gondolnàk. ez van, rossz korban szulettunk, nouralom van.
2012. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Bekaphatja az összes. Most mérgemben újra felhívtam és megkérdeztem hogy ha már az elején tudta hogy ez számára barátságnál több nem lesz. Azt mondta hogy nem tudta és azért jött el több randira. Szóval nem mondhatni hogy kicseszett 100% osan, mert még rágódott rajta. Megcsókolni nem csókoltam meg mert annyira határozatlan volt hogy még a szemembe sem mert hossza nézni. Hát hamarabb is elhatározhatta volna hogy nem kellek. 4 ikrandira meg úgy kicsipte magát mint egy ribanc. Ha barátként néz rám akkor meg minek?
2012. márc. 25. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!