Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit jelent a "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent a "nem tudom, még messze van. De amúgy jó ötlet"?

Figyelt kérdés
A nem tudom általában a lányoknál az udvarias nem, de ez mi?
2012. márc. 26. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez udvarias nem, de lehet, hogy tényleg csak elég messze van még az időpont
2012. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az időpont majdnem 2 hét múlva van, az érdekes h chaten történt és először válaszolta, h nem tudom, még messze van, aztán miután ráírtam h ok, erre h jó ötlet amúgy...
2012. márc. 26. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem majd akkor derül ki,ha már a tali előtt lesztek 2-3nappal és akkor is jó ötletnek tartja még.Most ne hozd fel a témát neki,hanem majd amikor tényleg aktuális lesz pá nappal előtte!
2012. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt jelenti, mint amit neked jelentene, ha tőled kérdezik. Még nem tudja mi lesz két hét múlva, de hozd szóba pár nappal előtte. Randi miatt én se szervezem át a programomat, de egy kapcsolatban beírnám a teendők közé és akkor már akkora semmi nem jöhet közbe. Szóval attól függ milyen viszony van kettőtök között. De gondolj arra, hogy megnyugtatásképpen írta, hogy jó ötlet. Enélkül lekoptatószöveg.

27F

2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát elég komplex a viszony köztünk, az biztos.

Barátkoztunk egy ideig, aztán rástartoltam, és ő engedte, meg viszonozta, aztán kaptam a fejmosást, hogy csak haverkodni akar én meg elmondtam, hogy nekem nagyon bejön.


Azóta többször chateltünk, és múlt héten összefutottunk. Akkor dumáltunk vagy 4 órát és mindketten baromi jól éreztük magunkat. (Olyanokat elmondott magáról, amit elötte soha)

Hogy most mi van, az egy jó kérdés...én úgy érzem, és ezt ő is mondta, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de halvány sejtésem sincs arról, hogy ő végülis mit akar.

2012. márc. 26. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja hogy győzködd kicsit..
2012. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fiúban ismerek ilyet... nála vajon mit jelenthet?!
2012. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tud dönteni. Állj elé, mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó, tetszik neked, de nem fogsz rá várni a végtelenségig. Ha ő megelégszik a barátsággal, akkor neked ez nem elég, jobb ha elváltok egymástól. Ha kellesz neki lépni fog, ha nem, akkor ne bánd, hogy nem folytatódott. Lesz másik nőd, ne félj. A nők a határozottságot nagyon sokra becsülik.

27F

2012. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!