Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Akár priviben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Akár priviben is írhattok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe szerelmes vagyok. Ő az osztálytársam. Úgy éreztem,tetszem neki,és a barátnőim is mindig mondták,hogy velem olyan kivételesen viselkedik. Zavarban volt,elpirult,kedves volt,vicces stb..Nagyon szépen nézett.

Azonban van egy másik lány,akivel hasonlóan viselkedik.

Annak a lánynak nem tetszik egy kicsit sem,én viszont mindenem odaadnám,hogy vele lehessek.

Hogyan "győzzem" le a vetélytársam? Tudom,hogy alakul majd magától,de el vagyok keseredve,mert többet vannak együtt,és többet beszélnek..

Én egy másik csoportban vagyok,így nehezebb. Nem tudom,melyikünk tetszik neki,de tartok tőle,hogy a másik lány...


2012. márc. 26. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
elé állsz és megkérded
2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez segít, tegyük fel, hogy én vagyok az a pasi :D


Ha mind két lány tetszik, mégha a másik jobban tetszik, mint te, akkor se tudnék így nagyon választani. Szóval ha én nem lépek semmit, hanem te kezdeményezel, hogy beszélgetünk néha vagy bármi ilyesmi, akkor valószínűleg egyre jobban elkezdenél engem vonzani, és akkor már sokkal többet gondolnék rád, mint a másik lányra. :D

2012. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

óó mit meg nem adnék, ha a lány aki tetszik nekem így volna. :D

De mivel fülest kaptam hogy nem jövök be neki, így nem foglalkozom vele most már, meg kerülöm is. Senkinek nem fogok megalázkodni, inkább választok olyan lányt, aki ugyan nem tetszik annyira, de nem rossz, meg nem ilyen....


Nem lehet, hogy te is úgy viselkedtél a fiúval, esetleg valaki azt mondta neki, hogy nem jössz be neki?


Írhatsz nekem privibe, hátha tudok segíteni.

2012. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!