Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma elfog csattani az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elfog csattani az első csókom, és félek. Mit tegyek? HELP ME

Figyelt kérdés
A sráccal ez lesz a második randink,és még sosem csókolóztam.Igaz, már volt barátom de vele csak szájrapuszi volt.Ahány kérdést láttam,sosem találtam megfelelő választ.Kérlek segítsetek ! Hogyan győzhetném le a gátlásaimat?Hogyan kell csókolózni? 14/L (18/F)

2012. márc. 27. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? élvezd! ne gondolkozz, ne agyalj rajta, ösztöneid működni fognak, ha nem akkor sincs gond, kövesd a pasit.
2012. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy tényleg elcsattan ma?Nem lehet bitosra venni manapság semmit.Amúgy olyan a szájrapuszi,mintha arcra adnád,csak kicsit hosszabban.Ha pedig nyílik a szája az illetőnek,akkor a nyelvét átnyújtja majd a te szádba.Akkor te is a nyelvedet hozáérinted az övéhez és mozgatod kicsit.
2012. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár számomra (néha) olyan hihetetlen ez az ösztönös dolog..engem igazából az érdekelne,hogy hogyan kezdjek neki?:) ugyanis én akarok kezdeményezni...
2012. márc. 27. 13:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Előző randinkon is megakart csókolni,csak mivel még első randi volt,nem akartam hogy elcsattanjon de most már én is szeretném!!!
2012. márc. 27. 13:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen én életem legjobb élményeire nem emlékszem hogy kezdődtek ebbe a csókok is beletartoznak. Csak megtörtént, hagytam, hogy alakuljanak a dolgok, hajolj közel hozzá fokozatosan.
2012. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hagyd, hogy a srác kezdeményezzen és irányítson. te csak élvezd. pár perc elteltével bele fogsz jönni.
2012. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon édesek vagytok :)
2012. márc. 27. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tegnap lettem 15, és nekem is valószínüleg me lesz a NAGY NAP:D Tökre izgulook. Már indulooooooook issssssss. Szorítsatooook:DDD
2012. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj haza barbizni. A srácot még lecsukhatják. Egyébként vigyél szájvizet.
2012. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tévedsz utolsó, habár én is elítélem ezt a korkülönbséget ilyen idősen, hivatalosan már nem csukhatják le csak úgy...különben is nem szexelni akarnak (még).
2012. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!