Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma elfog csattani az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elfog csattani az első csókom, és félek. Mit tegyek? HELP ME

Figyelt kérdés
A sráccal ez lesz a második randink,és még sosem csókolóztam.Igaz, már volt barátom de vele csak szájrapuszi volt.Ahány kérdést láttam,sosem találtam megfelelő választ.Kérlek segítsetek ! Hogyan győzhetném le a gátlásaimat?Hogyan kell csókolózni? 14/L (18/F)

2012. márc. 27. 13:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akar szexelni! ő ezt meg is mondta:) Egyébként ma elcsattant,isteni volt..:)
2012. márc. 27. 20:34
 12/13 anonim válasza:
gratúúúúúúúúúúúúú
2012. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na és milyen volt.

Nekem van egy srác, akivel szerintem össze fogok jönni, mert bejövünk egymásnak és gólyatáborba szerintem majd lesz valami.

Mit csináltál? Olyanokat, amikot mindenki írt ide?

Segíts légyszi.

Eloreis köszi a valaszodat. Vagyis nem csak a tiedet, hanem mindenkiét.

14/L

2012. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!