Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Ez így para?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Ez így para?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg. Nekem az ilyen egyáltalán nem fekszik, mivel mutatósabb vagyok ennél, utcán, szórakozóhelyen megnéznek, leszólítanak gyakran. Szóval tök idegen ez az egész. Kb 1 hónapja irogatunk ezzel a sráccal egymásnak. Tisztára aranyosnak, rendesnek tűnik. Én csak 17 vagyok (ősszel töltöm a 18at), ő viszont 26.... Tulajdonképpen szerintem bárkit megkaphatna, mivel iszonyat helyes, egyetemet végzett, és pénzes is, jó állása van.


Szerinetek érdemes találkozni vele? Nagyon para ez a majdnem 9 év? Egyáltalán mit akarhat? ...


17L


2012. márc. 28. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem soknak tűnik ez a 9 év egyrészről. Másrészről pedig ez a teljes leírása annak a cselekménynek amikor a pedofilokkal találkoznak az ártatlan tinilányok akikkel a neten ismerkedtek meg majd megerőszakolják, esetleg elrabolják őket...

Bár... ki tudja? Lehet csak ismerkedni akar.

2012. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán mit akarhat?"

Ez még kérdés?:D Dugni, mi mást...

2012. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja és még valami.

Messziről jött ember azt mond, amit akar.

A neten én is mondhatom, hogy PhD-m van, egy cég ügyvezető igazgatója vagyok, van egy villám a Rózsadombon stb.

Ne legyél naiv:) Ha mind igaz lenne, amit mond, akkor nem tökölne veled:D A legjobb csajokat lazán megkaphatná.

2012. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
friss puncit akar...
2012. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért nem 100%ig biztos amit 1. írnak én pls sosehazudok senkinek mert miért semmit értelme ezen kívül több ismerősöm is neten ismerkedett össze és máig távkapcsolatban boldogan élnek ...


De mindenestre ilyen találkozásokra jó ha elkísér vki aki le is léphet ha nem pedofil feeling a csávó


De szerintem sok a 9 év és én nem erőltetném ..

2012. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy iszonyatosan naiv vagyok...

Amúgy utólag tudtuk meg egymásról, hogy hogy is állunk korilag. Rám azt mondják, kinézek 20 felettinek, ő meg letagadhatna a saját korából. Szerintem.

És igen persze, mondhat bármit, képei között látszik, hogy mennyit utazik jobbra-balra, egyik nagy extrém sport márka hazai menedzsmentje. azért szerintem azt nem lehet annyira bekamuzni :D De a pénz az, ami legkevésbé számít most! Nemár, hogy mindenki csak dugni akar. Ez tök lehangoló... :D

2012. márc. 28. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig így van... a pasik szexet akarnak :D Na jó nem csak azt, de azt is. Ha bejön, akkor találkozzatok, csak tudjon róla valaki, és mond, hogy felhívod, ha hazaérsz. Ha nem hívod, akkor tudni fogja, hogy gáz van. Egyébként menedzser, nem menedzsment :P
2012. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nemár, hogy mindenki csak dugni akar."

Pedig egy huszonéves, jó egzisztenciával rendelkező férfi csak dugni akar egy tizenéves tinivel. Lehangoló, de ez van:D

Nem ismerlek, így csak elméleti az okfejtésem, de gondold végig:

-jóképű

-jó állása van

-tehetős

Ezáltal feltételezhetjük, hogy bárkit megkaphat. Ebből következik:

Mégis mivel tudsz te többet nyújtani neki egy 20feletti nőnél? Mitől vagy te jobb neki? Érted mire akarok kilukadni? De tényleg ne vedd támadásnak.

2012. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Túl szép ez ahhoz,hogy igaz legyen..semmi komolyat nem akar..csupán sexet egy fiatal naiv tinilánnyal..Anno ennyi idősen,mint Te én is összeismerkedtem egy ilyen "úri emberrel",csak nem neten...és bizony ő is csak dugni akart..de szerencsére helyen volt az eszem..Csak óvatosan és okosan..ha mégis találkozol vele,de szerintem nem kéne..

Gondold át.24N

2012. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a normális válaszokat. Igen, még helyén van a fejem, ezért is kérdeztem meg. Barátaim szerint marha csinos vagyok, meg érettebb a koromnál, de ez sem magyarázat, mert huszon egy-két éves lányokból meg annyi az okos, csinos... Na mindegy, szerinte offolom :S:)
2012. márc. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!