Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ki viseli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ki viseli nehezebben a szingliséget a fiúk vagy a lányok? Kérek indoklást és kort, nemet is!

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nem válogatja, hanem a személyiség.
2012. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma 21:21


Csak a kérdés egyik felére válaszoltál! A korod és nemed is leírhatnád és hogy szingli vagy-e.

2012. márc. 28. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg számít?
2012. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint egyik nemnek se könnyű. 18/F
2012. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:26


Igen, hogy jobban átlássam a helyzetet, egyébként abban igazad van, hogy sokat számít a jelleme is az illetőnek.


Én is leírom, hogy 22 éves fiúként én úgy fél év óta egyre erősebben hiányolok egy lányt az életemből, egy lelkitársat. De a ti véleményekre is kíváncsi vagyok.

2012. márc. 28. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után mindkét nem nek unalmas lehet, hogy csak a barátaival szórakozik, és nincs egy megért és szerető társa. Főleg 30 év körül, amikor az ember családot szeretne. Én fiatalabb vagyok, van barátom, deén mindig is hiányoltam az életemből, amíg nem volt. 18/L
2012. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 21:47


Igen, ilyen kifejtő válaszokat várnék lányoktól, fiúktól egyaránt. Én elég sokáig megvoltam egyedül bár a szerelemről már régebben is sokat álmodoztam, de még akkor nem voltam érett egy kapcsolatra.

2012. márc. 28. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
ha lányokról-fiúkról beszélünk akkor a fiúk. ha nőkről-férfiakról akkor a nők
2012. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem környezettől függ.. én nekem 1-2 évig tartott de sokkal eredményesebb vagyok barát/pár nélkül, viszont a te korodban ismerős a helyzet, mivel 2 nővérem és egy bátyám van (20, 21, és 19 a fiú) Egyik nővéremre tapadtak a fiúk, most a párjával él. A bátyám jóképű így gyakorlatilag mindent elér. A 2. nővérem már kevésbé eredményes a pasik terén, és ezért elég sok mindent elront.

Összegzés: A te korodban már hiányozna egy társ, de nem erőltetném a dolgot, mert ilyenkor nagyon rossz is lehet :/. De a saját korosztályomban már csak a divat miatt is mindenki járni akar valakivel . 14/L

2012. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én egyet értek Héhaverral (: Mi lenne, ha tudnátok, hogy mit jelent az, hogy szingli. Nem csak azt, hogy nincs kinek a kezét fogni suli után, hanem teljes egyedülállóságot. Ezt úgy, hogy anyu csomagolja az uzsonnád nehéz kivitelezni (:

Tehát: a kisfiúk nehezebben viselik, ha nincs párkapcsolatuk, pláne szexuális, viszont a nőknek elég nehéz magányosan élni.

2012. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!