Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti melyik pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti melyik pasival lennetek egyutt, amelyiket konnyen megkaphatjatok, vagy amelyiket nehezebben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

mivel jobban szeretem, ha engem akarnak meghódítani, akit könnyebben... =)

19/l

2010. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nehezebben-re voksolok. Itt persze nem arra kell gondolni, hogy én loholok utána, ő meg adja az elérhetetlent. :)

19/l

2010. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy pasit általában nem nehéz megkapni, feltéve, ha nem bányarém a csaj.
2010. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem arrol beszelek hogy te szerezd meg,elnezest.


hanem amelyik mindent megtesz ertetek,lecket ir helyettetek,boltba megy helyettetek,tenyeren hordoz,ti csak ultok egessz nap o mindent elvegez,vagy amit mondtok abba beleegyezik azonnal,nem mond egy otletet sem.


vagy


aki tanacsokat ker tolletek,aki megtesz egy par dolgot,de azert hagyja hogy ti is gondolkozzatok,aki mond egy par otletet es nem szegyeli elmondani hogy a ti otletetek a szamara nem a legjobb.


valami ilyesmire gondoltam a ketto kozott:)

2010. márc. 27. 17:09
 5/8 anonim válasza:
rossz a kérdés: arra a pasira hajtok rá, amelyik tetszik és azért mert tetszik, nem érdekel milyen nehéz vagy könnyü megszerezni.
2010. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attol függ menyire szeretem :)
2010. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértrlműen látszik, hogy te a második típust jobban csíped. Szerintem is az a jobb.
2010. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

2.

nagyon értékelem ha egy srác kitartó:D

2010. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!