Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vannak még manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak még manapság normális, értelmes, kedves, hűséges, viszont egyedülálló lányok? Mert én eddig akárhol is próbálkoztam csak olyan lányokba botlottam, akik már foglaltak a rendesebbek közül.

Figyelt kérdés
Pedig én nálam a jellem számít a legjobban egy lánynál és eléggé szomorú vagyok, hogy minden normális lány foglalt. :/

2012. márc. 29. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy éreztem, hogy nem igaz, h minden fiú itt rinyál, h miért nincs olyan lány, aki aranyos, kedves, nem nyafog, stb, mégsem kellek senkinek. aztán abbahagytam, és rájöttem, élem az életem, és lesz, ami lesz. azóta meg folyamat voltam pasijaim.
2012. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van! Ne nyafogj! Ismerkedj!

Nem mindenkinek a bunkó, rámenős pasik jönnek be! Nekem se. Én is panaszkodjak: van olyan pasi aki laza, normális, el lehet vele hülyülni és nem depressziós és képes önálló életre?!

2012. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 18:54


Úgy nehéz ismerkedni, ha a lányok, akikhez minden bátorságomat összeszedve odamegyek és sorba minden egyes lány lekoptat a nem ismerkedem vagy van barátom szöveggel.


Ezek után egyből az jut eszembe, hogy még esélyt sem adnak nekem az ismerkedésre, akkor mégis minek próbálkozzak, ráadásul minden egyes elutasítással egyre kevesebbnek érzem magam és még annyira sincs kedvem próbálkozni, hogy újra fájjon, mert ez így nem éri meg.


Neten meg utálok ismerkedni, túl messze laknak a rendes lányok, eddig úgy tapasztaltam.


Lehet jobb lenne elköltözni Dunántúlra, valamiért ott sok lánynak tetszem külsőre, belsőre egyaránt.


Érdekes és kiábrándító, ami a környékemen megy, egy ilyen nagyvárosban, mint Debrecen.

2012. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18:54 Van olyan, csak legfeljebb nem veszed észre, mert nem néz ki elég jól.
2012. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Próbálj meg hasonló érdeklősésű lányokkal ismerkedni. Így nem kell őket "lerohanni" és egyből az "akarsz velem járni" szöveggel bombázni. Ők sem tudják eldönteni egyből, hogy mit akarnak. Előbb ismerd meg őket a saját közegükben(suli,szakkör,sport stb.) itt a legnyitottabbak és barátságosabbak is. Foglalt csajokkal is barátkozhatsz, hátha egyszer szabadok lesznek és akkor te ép kéznél leszel... Persze ne reménykedj, csak barátkozz!
2012. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

tegnap 19:44


Nem szoktam egyből lekoptatni senkit! Akkor se tettem amikor volt barátom. Mindig úgy gondolom, ha nem is kapcsolat, de egy barátság kialakulhat!


Mindig úgy szokott lenni, hogy aki tetszik Neked és Te is Neki, az az ország másik végében lakik.


ma 7:35


Tudom, hogy vannak normális, nem depis emberek, akik nekem tetszenek. Volt ilyen, csak aztán megszeppent és inkább elmenekült!

2012. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igen vannak. Mint például én. Hűséges vagyok, kedves, normális, értelmes, és egyedülálló.
2012. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hispanoarab, ebből a felsorolásból vmelyik biztosan nem igaz. Az ilyen lányok után kapkodnak a pasik.
2012. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mindegyik igaz csak nem látszik rajtam.
2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!