Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok a korkülönbség? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a korkülönbség? Mit fognak szólni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki 18 éves lesz én meg 26 éves vagyok.Nagyon szimpatikus és jól el vagyok vele,megértjük egymást.De zavar a korkülönbség h ilyen fiatal.Mit tehetnék?
2012. márc. 29. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
ha még nincs 18 akkor az sajnos még pedofilizmus..(tudomásom szerint..) de ha fiút nem zavarja ez a korkülönbség akkor semmi akadálya nincs. Beszéld meg vele..semmi más lehetőséget nem látok..
2012. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Fiatal ő még hozzád szerintem...
2012. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha zavar a korkülönbség, felejtsd el őt, nincs értelme ez miatt idegeskedned. Amúgy meg valóban nagy a különbség, ráadásul nagyon fiatal is. Nem neked való.
2012. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Őőő, nézd. Ritka kegyetlen leszek, de őszinte. Nem szeretnélek megbántani, de ezzel nagyon ráfázhatsz. Nem azért, mert rosszul sül el a kapcsolat, hanem mert összesúgnak mögötted, munkahelyen, bárhol. Gondolj arra, Te nem tudsz elmenni az ő barátaival. És most lehet jönni azzal, hogy ha szeretitek egymást nem számít, de fognak érkezni a rossz indulatú, gúnyos megjegyzések. Nagyon kevesen lesznek, akik tényleg őszintén megértik ezt.
2012. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mantis religiosa ***** válasza:
A szerelem mindent legyőz, ne törődj a rosszmájú, irigy megjegyzésekkel! 100 év múlva ennek már semmi jelentősége nem lesz!:-)
2012. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam,32 éves csajom volt,és még köztetek van sok?

:D

2012. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok. Gondolja arra is, hogy 5 év múlva hol szeretnél tartani, mit szeretnél. Ő is ugyanazt fogja akarni 5 év múlva?
2012. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Már miért kellene annyira előreugorniuk?O.O

Az a lényeg,hogy bejönnek egymásnak,elvannak,akkormeg?

Lehet nem lesz belőle 1 év se,de ki tudja...

2012. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de megéri belekezdeni, ha hosszútávon halálra van ítélve? Nem akarok vészmadárkodni, de nem hálivudban élünk. Kegyetlen dolgokat írok, de szerintem mindenképp megéri elgondolkozni rajta.
2012. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenki maga tudja, de szerintem egy 18 éves fiú nem tudja azt megadni egy 26 éves nőnek, ami kell neki. De ez persze egyéntől függ. Egy ilyen korú általában igen komoly kapcsolatot keres, akivel házasság és gyerekvállalás is szóba ejthető. De ez egy ilyen fiatal srácról, aki még szinte gyerek, nem igazán mondható el. De ezt csak te tudod, hogy neked milyen elképzeléseid vannak az életben, milyen életet akarsz élni. Jól gondold meg mindenesetre.
2012. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!