Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk ti miert nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti miert nem mertek kezdemenyezni a lanyoknal?

Figyelt kérdés
Pedig ok nem harapnak, es rendesek. csak azt varjak, hogy vegre egy rendes pasi felkerje oket tancolni stb. Mitol feltek? Pedig nem kellene.
2012. márc. 30. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:

ha adnak jeleket akkor én felkérem azt amelyik tetszik,de csak azt

20F

2012. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem harapnak, és rendesek. Már amelyik. Tisztelet a kivételnek. Sose volt nagy önbizalmam, nem akartam, hogy kinevessenek vagy leokádjanak, meg általában senki nem akart tőlem semmit, nem volt sikerélményem, úgyhogy inkább óvatos vagyok.
2012. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

senkire sincs ráírva, hogy rendes! ez amolyan érzelmi oroszrulett.

könnyű ezt mondania egy nőnek, az övé a könnyű szerep. ezzel mondjuk nincs is baj, de nehéz ezt egy nőnek felfognia.

ha valami miatt sokszor megütötted a bokád akkor jól meggondolod, hogy újra megteszed-e.

2012. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig minden lány elutasított. Ezek után gondolom érthető hogy miért nem kezdeményezek.
2012. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert kinevetnek azért...
2012. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy ha biztosan, 100%-osan tudnám, hogy ezt szeretné egy lány, akkor az valószínűleg nagyot lendítene rajtam a bátorság tekintetében. Itt most nem a táncra gondoltam, hanem úgy általában a kezdeményezésre, bókolásokra, ismerkedésre.

Hát igen; az előttem szólók nagyjából már le is írták a lényeges dolgokat. De mindehhez még hozzá kell fűzni azt, hogy mi van akkor, hogy ha valaki eleve bátortalan, félénk, gátlásos természetű; és nincsen hol ismerkednie? Emellett az sem mindegy, hogy hol szeretne kezdeményezni az ember. Pl. Utcán, buszon, esetleg boltban már jóval problémásabb dolog az ismerkedés, és nem csoda, sőt szerintem természetes dolog, ha egy egyébként bátor fiú is "meginog" ebben a helyzetben. Amiket az előttem szólók írtak, azt megint ki kell emelnem: nem léleklátó az ember, senkire sincsen ráírva az, hogy úgymond "rendes"-e, vagy sem; - tehát hogy hogyan fog reagálni.

Az is nagyon igaz, hogy a kudarcélmények nagyon vissza tudják vetni az embert lelkileg; egyszerűen elmegy tőle a kedv, a motiváció. A nők általában ki vannak szolgálva; nekik csak választaniuk kell; - így pedig nagyon könnyű dolguk van.

Hát, nagyon nehéz ügy ez az egész. Sokszor gondolkoztam azon, hogy az állatok mennyivel szerencsésebb lények az embernél, és nekik mennyire könnyen megy ez az egész; nincsen szükségük ilyen dolgokra. Bár azért néha ők is vívnak nagy harcokat, ha mással nem, akkor a hímek egymással; a nőstényeknek pedig itt is eleve nyert ügyük van.

2012. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel semmi értelme kezdeményeznem, mert kicsi és ronda vagyok, így minden lány elutasítana.
2012. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki se fél, csak ránézel a csajra és azt mondod, kell az nekem hogy megint elküldjön a ...csába, vagy kiröhögjön stb -.- HÁT NEM
2012. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6. válaszolóval teljesen egyet értek, és remélem, hogy amit leírt, azt sok lány/nő fel tudja majd dolgozni, és megkapja a választ erre a kérdésre.
2012. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!