Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szeretethiányos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretethiányos lányok miről ismerhetők fel, hol találhatóak meg?

Figyelt kérdés

Én egy szeretethiányos fiú vagyok, aki nagyon vágyik már egy ölelésre is ha olyan lánytól kapná, akivel lelkileg is összetud olvadni. De mivel nem találtam még ilyen lányt eléggé erősödik bennem már jó ideje a szeretethiány, illetve az, hogy én is szeretet adjak egy lánynak viszont.

Szeretnék olyan lányt találni, aki hozzám hasonlóan gondolkodik és hasonlóképp érez.



2012. márc. 31. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

hát haver, ez így nem fog menni. szedd össze magad de sürgősen, mert ez a maszlag semelyik lánynak nem vonzó.. :\


sok sikert, van élet a halál után. :)

2012. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én lány vagyok ezért élből kiszúrom már a szeméből h szeretet hiányos e valaki, mivel általában én is az vagyok:S Én is szeretnék már egy normális srácot találni, de túl sokszor csesztek már át, úgyhogy inkább már nem próbálkozom...

19/L

2012. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
a lovebox nevű portálon. az vonza Őket, ott a gyűjtőhelyük!
2012. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én is hasonlóképpen érzek és írtam neked privátot irj vissza:)
2012. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már találtam ilyen lányt, De van barátja.. Micsoda véletlen:(
2012. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
En lany vagyok, es epp most menekulok egy ilyen szeretet hianyos pasi elol. Hihetetlenul panaszkodos, tapados. Ez kinek kell?
2012. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Pont a te helyzetedbe vagyok csak én szerintem még jobban átélem és szenvedek miatta.Én még nem is hallottam lányokról akiknek hasonló problémájuk van.


És ami még idegessé tesz emellett hogy annyi szeretnivaló gyönyörű lány ismerősöm van akiknek mindent megadnék és mégis egy bunkó k*csöggel járnak aki sz*rba sem veszi őket...

2012. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert azok a "bunkó köcsögök" jóképüek. Más meg nem számít. ez van.
2012. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát az ilyen lányok sokszor k..vák.MErt így úgymond mindenki foglalkozik vele (még ha csak egy éjszakára is).Én is például szeretethiányos vagyok,de rólam meg nem mondanák,igaz nekem más pszichés betegségem is van,de szerintem ne akarj egy ilyen lányt,inkább próbálj meg meggyógyulni,ingyen van egy csomó pszichológus...
2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Ezzel én is így vagyok. Szomorúan tapasztalom, hogy minden bunkónak van barátnője és sokszor milyne kedves lányok.


Én csak szeretnéék egy lányt ölelni, csókolni, szeretni, annyi szeretet van bennem, de nem adhatom oda egy lánynak sem, inkább el kell nyomnom az érzelmeimet, mert az is gáz, ha egyáltalán egy fiú érzelmes típus manapság.

2012. márc. 31. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!