Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, vagy inkább aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, vagy inkább aranyos dolog, ha először randizom egy fiúval, és mondjuk fagyizunk és megkérdezem hogy megkóstolja-e az én fagyimat?

Figyelt kérdés
Szerintem aranyos gesztus, de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Fiúk, lányok véleményére is kíváncsi vok! köszi! Fiúk ti mire gondolnátok, nem nyomulós, ha még nem volt csók? 19/L
2009. jún. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem el lehet hülyéskedni ilyesmikkel, tök vicces is tud lenni, meg oldódtok közben :)nem hiszem, hogy nyomulós, csak nem kell izgulni.amúgy én a fiúbarátommal is mindig belekajáltunk egymás kajájába, és tök jó volt XD!meg vicces.

22l

2009. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos gesztus...és akkor Te is megkóstolod az övét. És akkor véletlenül összeér az ajkatok is.
2009. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

szerintem semmi rossz nincs benne.

Van olyan csaj az osztályban, akivel egy kaját eszünk akár, ha úgy alakul.

Nem kell itt semmi szájfájástól félni

2009. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig beleeszek mindenki kajájába, az enyémbe is mindig beleeszik barátom, barátnők, szóval szerintem sincs ebben semmi rossz. Persze eleinte ez az alapvető etikett szerint nem természetes, de lehet rajta hülyéskedni, aztán úgyis kialakul :) 19/L
2009. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, a fiú még bátoritásnak i veszi legalábbis én anna venném:) próbáldd meg :P 16/F
2009. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?:) Ha ilyen beülős randin vagy, akkor ez alap:)
2009. jún. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem majd ugyanolyan ízű fagyit kértek
2010. okt. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!