Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti megérzitek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megérzitek, amikor egy fiu ugy megy oda, illetve ugy bánik veletek, ahogy azt a farka diktálja neki?

Figyelt kérdés
Melyiket élvezitek jobban, ha egy fiu odamegy, és szaval nektek valamit, vagy egy olyat, aki nagyon közvetlenül nyit felétek, megérint, közel van hozzátok, és minden teljesen természetes zajlik? Érezhető ez? Csak mert magamon veszem észre, hogy ha odamennék egy lányhoz és megfogom a kezét és huzom, hogy jöjjön táncolni, akkor ez megfelelő testbeszéd, szemkontaktus mellett szavak nélkül is lehengerlő. Persze oda lehet állni, és mondani pár kedves mondatot, mint egy verset, erre is reagálnak a nők, de szerintem csak társadalmi elvárások miatt, meg neveltetés miatt. Én sosem voltam a második kategoria, az elsőt meg most igyekszem a személyiségem részévé tenni.

2012. ápr. 5. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet,hogy bátor,de enyhén tahó nyitás is egyben ez a behúzás a tánctérre.

persze ha a prédáid nem többek 15-16éves kiscsajoknál,akkor tényleg lehet hatásos hosszabb távon is akár.

egyszerűbb beépülni a kiszemelt társaságba,dominálni,aztán izolálni a csajt a társaságból.

a te nyitásod túl direkt és a végeredményei is kétséges.

csak akkor jön be,ha tényleg jó vagy a csajnál elsőre,akkor meg végülis tök mindegy,hogy mit csinálsz,rángatod,vagy dumálsz neki.

2012. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számodra egyszerübb egy egész társasággal foglalkozni, miközben csak a nő érdekel? Am miért van az, hogy mostmár mindenki a mex deluxe oldalát bujja? Azok a cikkek nagyon basic szintüek amugy, de egy kezdőnek mindig jobban fekszik az indirekt bohockodás. A nőkkel szembeni természetes fellépést nagyon sok munka a részeddé tenni, de nagyon jol hangzik a reklámszöveg, hogy mindez bárki számára elérhető...Mint a kockás has,de az sincs mindenkinek valamiért, viszont 100 fekvötámaszt bárki meg tud csinálni és lesz izomláza is meg minden. Én még midnig nagyon sok olyan dolgot csinálok a nőkkel kapcsolatban, amit nem legbelül akarok, és elgondolkoztam rajta, hogy a lányok mindebböl mit látnak? Tegyük fel odamegyek pár lányhoz, nyomom a random hülyeségeket, elküldenek, aztán miután beégettem magam ilyen modon 5-6szor, utána ha visszamegyek oda ahonnan korábba elküldtek, a legnagyobb könnyedséggel fogom meg a lány csukloját és minden szó és kérdés nélkül jön utánam. És nem nyomattam egy deka betanult szöveget, semmilyen koncepcio nem volt a fejemben. Nagyon örülök, hogy egyesek ezekkel a béna rutinokkal is haza tudnak nőket vinni megdugni, valoszinüleg nekik alapbol elég értékük volt ahhoz, hogy sexeljenek, csak bénák voltak magukat elöadni. Hát nekem sajnos a legkisebb eredményért is meg kellett dolgozni e téren. Pl régen sokszor megmondták a szemembe emberek, hogy ronda vagyok. RONDA, minden szégyenérzet nélkül. Most meg már volt olyan, hogy tőlem fél fejjel magasabb nővel kavartam, és elkezdi, hogy nem hagy ott, mert szép a szemem...bam.
2012. ápr. 5. 01:53
 3/12 anonim ***** válasza:
TANÍTS MESTER!!!
2012. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

amit írtam elsősorban a mystery módszeren alapul.

tudom,hogy robot max is próbálja nyomni,de belőle nem nézném ki,hogy a gyakorlatban is tudja alkalmazni.

így ahogy levezetted,már nem ismeretlenként toppansz oda,mert volt előtte egy alapozás.

2012. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

fogalmam nem volt, hogy másodszor megyek oda hozzájuk amugy.


azt a mexet ne nézd le, mert a tréningekből él.

2012. ápr. 5. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

nem nézem le,de akkor is egy robot.

minden be van gyakorolva és nincs semmi ösztönös.

pl itt szerinted sikerült oldottá,jó hangulatúvá tenni az egész akciót?

http://www.youtube.com/watch?v=KMoRI3GKRws&feature=relmfu

az meg,hogy rendőrből megcsörgeti a végén?

mi van ha nem igazi számot ad a csaj?

akkor követelni kezdi?

2012. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
olyan hitetlen vagy ezzel a dologgal kapcsolatban, még azt se vágod le, hogy a nő totál odáig van meg vissza, hogy minden eröltetettség nélkül odament hozzá ez a fickó? Azért szerint ez a mex roh adt jó kinézetet szedett össze magára, de szerintem ha ennyire robot a dolog, akkor ird le egy papirra, magold be, menj oda egy nöhöz böfögd fel, és valoszinüleg nem fog müködni. Emögött a teljesitmény mögött, amit a videon látsz, nagyon sok munka lehet, olyan 1-1,5 év alsó hangon, legalábbis ha nem vagy nyakonöntve mindenféle motiváló anyaggal, akkor és magadnak kell rájönni kb mindenre. Azt hittem lányok is fognak válaszolni
2012. ápr. 5. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:

az tényleg elismerésre méltó,hogy ennyi shit-et visszavert és kitartott végig,mert nem volt ez könnyű bige.

de ebből 1000%,hogy nem lett dugás.

2012. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaaaaj:D jajne:D jajne:D Figyelj, ne képzeld magad szuperhősnek, csak mert beleolvastál a MM-be vagy bármibe. Mitöbb ezeket felejtsd is el. Eljárt felettük az idő. RSD Blueprintet olvasd el, azért azt, mert annak megvan az első 4 fejezete magyarul, de ha angolul értesz, akkor csak mégjobb. Ne nőzni akarj! Ember akarj lenni, jobban mondva férfi, herével, mindennel, ha emberien tudsz viselkedni, meg ugy is élsz, akkor potenciális partnert fogják benned látni nők. Világképedet formáld át ne ezektöl a izéktől várd a megváltást, hogy fudekirály vagyok elolvastam a mystery-t, mostmár mindent tudok, mert nem tudsz semmit. Én se tudtam, pedig ugy kerültem ebbe az egészbe, hogy már volt barátnöm. Az a nő is ember amugy a videon, gondold már magad a helyébe! Mit gondolhat, hogy jaj egy kéregető, jaj egy ügynök, vagy lehet csak fogadásból szolitott le, stbstb. Jó, oké, van jobb daygame video is a neten, látszik, hogy nagyon sokat fejlödött az emberi tudás ezen része is. Kimész, beszélgetsz nőkkel, megismered az embereket...ezek az irodalmak arra valoak, hogy megfelelően értelmezd, ami történik, ne kelljen annyit sz*pnod, mintha magadnak kellene rájönni mindenre. Na de mindegy, nem mindenki kigyurt, nözni se tud mindenki, az eröbefektetést szeretik elfelejteni az emberek.
2012. ápr. 5. 23:38
 10/12 anonim ***** válasza:

elvagy tévedve.

nem várok én semmilyen megváltást.

mikor a kezembe került az első pua könyv,akkor én már túl voltam 30-35 megdugott nőn.

a kinézetem is jó volt mindig is,feleségem van,uh nekem már nem kell formálni magam ilyen formán.

2012. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!