Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti megérzitek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megérzitek, amikor egy fiu ugy megy oda, illetve ugy bánik veletek, ahogy azt a farka diktálja neki?

Figyelt kérdés
Melyiket élvezitek jobban, ha egy fiu odamegy, és szaval nektek valamit, vagy egy olyat, aki nagyon közvetlenül nyit felétek, megérint, közel van hozzátok, és minden teljesen természetes zajlik? Érezhető ez? Csak mert magamon veszem észre, hogy ha odamennék egy lányhoz és megfogom a kezét és huzom, hogy jöjjön táncolni, akkor ez megfelelő testbeszéd, szemkontaktus mellett szavak nélkül is lehengerlő. Persze oda lehet állni, és mondani pár kedves mondatot, mint egy verset, erre is reagálnak a nők, de szerintem csak társadalmi elvárások miatt, meg neveltetés miatt. Én sosem voltam a második kategoria, az elsőt meg most igyekszem a személyiségem részévé tenni.

2012. ápr. 5. 00:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ó bocsásson meg, Uram. Ennyi nő után már lenni kéne azért kis fogalmadnak a természetes ismerkedésről nem azon hitetlenkedni, hogy most ez a nappali ismerkedés kamu vagy tényleg müködik? Plussz a nőid közül egyik se szopatott be hülyeségekkel, hogy most akkor mégse fekszik le veled, mert átvered, vagy jaj most fája feje, vagy felpofoz, vagy 2 óra után tudod ledumálni rola csak a melltartót, etc. Mondhatnál pár példát, mert kiváncsi vagyok igazán
2012. ápr. 6. 00:02
 12/12 anonim ***** válasza:

hehe

úgy érzem,hogy elsősorban te szeretnél hencegni.

szerintem alig várod.

ezért leírhatnád te egy sztoridat,hátha tanulok,sőt okulok belőle.

egyébként volt ilyen felpofozós történetem.

2012. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!