Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Emiatt tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Emiatt tényleg nem kellek egyikőtöknek sem?

Figyelt kérdés

Alacsony, vékony, kis szálkás izomzatom van azért, de nem vagyok egy izomkolosszus távolról sem.


De én szeretek ilyen vékony, könnyed testalkatú lenni, sokkal jobban érzem magam így, mint elhízva vagy atomizommállattá gyúrva, de úgy látom emiatt nem kellek nektek, azt érzem, hogy minden lánynak a magas, vagy izmos, illetve bunkó, nagydumás barmok kellenek sajnos.


Egy alacsony, vékony fiú már senkinek sem kell?



2012. ápr. 5. 08:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van, én se írhattam volna le jobban.
2012. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nekem a magas, mackós/bizonyos mértékig izmos, vállas srácok jönnek be, mégis most együtt vagyok egy alacsony, vékony testalkatú fiúval. Szóval bennem meg van, hogy mi az ami külsőre tetszik, de mire megyek, ha csak a csomagolás jó!
2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

az átlag férfi magasság 176 cm .

Te benne vagy az átlag női magasságba meg én is 166 cm-el


minekünk csak a 160 alatti lányok jöhetnek szóba...

ez szörnyű !!


az a legrosszabb amikor megtetszik egy lány és nem tudok odamenni, mert nagyobb nálam., és elnézem hogy őneki

átlagos Női magassága van...de Ő még így is nagyobb nálam.

Ez teljesen világos nekem, hogy egy átlagos magasságú lány nem fog egy alacsonnyal szóba állni úgy !!!

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a furcsa, de sose vonzottak az izmos pasik, inkább az átlagos alkat. A vékony is teljesen jó. De kül pedig mindenkinek más tetszik, hogy őszinte legyek, nekem pl a testesebb pasik nem jönnek annyira be, igazehhez képest exemen volt egy kis felesleg, de rajta nem zavart, nem ez volt a szakítóok.
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
71%

OMG, milyen következtetéseket tudtok ti levonni, komolyan nem vagytok normálisak. A sok értelmetlen hülyeség helyett próbáljatok meg nem a tökéletes kinézetű, hanem az átlagos lányok között keresgélni... Az ember azt várná, h egy nem annyira helyes-magas-izmos fiú majd észrevesz minket, átlagos lányokat is... de nekem eddigi tapasztalatom, hogy sokkal rosszabbak vagytok, mint a másik véglet... Mert GONOSZak vagytok, csak a rosszat akarjátok látni az emberekben. A magas-izmos-jóképű pasikat egyenesen gyűlölitek, a szép lányokról csak rosszat feltételeztek, a csúnya/átlagos lányokat meg unalmasnak és bénának tituláljátok ismerkedés nélkül. Na, én is tudok általánosítani pár rossz példa miatt. De tényleg ezt látom csak, h utáljátok azokat, akiknek szerintetek jobb adottsági vannak... A másik véglet nem utál titeket, csak nem vesz rólatok tudomást, szereti saját magát, képes adni valamit... Na annak a nagyrésze is bunkó paraszt, ez tény. De ti sem vagytok jobbak általánosságban!!! Kivétel meg mindenhol van, de én már komolyan félek tőletek. Nem minden alacsony pasit írok le rögtön, de akin nem látom azt a fajta magabiztosságot, na azoktól menekülök.

Nem a külső a baj, csak a hozzáállás. Önbizalom, normális világszemlélet, és majd lesz barátnőtök. Életem szerelme sincs meg 170cm... NAÉS?

20/L

2012. ápr. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, bagoly mondja verébnek. Jó pár csúnya és alacsony lánynál is próbálkoztam már, mert a személyiségük megfogott, de csúnya és alacsony pasi még nekik se kell.
2012. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

ma 02:35


Épp ez az, hogy direkt nem is kéne tökéletes külsejű nő, mert én nem érdemlek olyat, de azért csak az a normális, ha vonzódom egy lányhoz külsőre is, most ne várjátok, hogy egy 150kg-os lányhoz menjek oda. -.-"

2012. ápr. 11. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!