Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Emiatt tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Emiatt tényleg nem kellek egyikőtöknek sem?

Figyelt kérdés

Alacsony, vékony, kis szálkás izomzatom van azért, de nem vagyok egy izomkolosszus távolról sem.


De én szeretek ilyen vékony, könnyed testalkatú lenni, sokkal jobban érzem magam így, mint elhízva vagy atomizommállattá gyúrva, de úgy látom emiatt nem kellek nektek, azt érzem, hogy minden lánynak a magas, vagy izmos, illetve bunkó, nagydumás barmok kellenek sajnos.


Egy alacsony, vékony fiú már senkinek sem kell?



2012. ápr. 5. 08:21
1 2 3 4
 21/37 lila nyuszi ***** válasza:
Sokan a vékonyabb alkatúakat szeretik, de hiába írom le úgyis naponta megkérdezed. -.-
2012. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

De nem avval van baj, hogy vékony vagy sem, hanem hogy alacsony. Meg kell nézni, sok alacsony kigyúrja magát, hogy evvel kompenzálja a mérethiányt. Aki meg nem, az elmegy cicafiúnak.


Kérdező, menj el cicafiúnak. Tetszeni fgosz a tinicsajoknak (meg pár éretlen huszonévesnek).

2012. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Alacsony fiú keressen alacsony lányt. Ott van unokatestvérem 22 évesen alig van 150 cm, igaz neki most van barátja, de ő sem egy kigyúrt állat. Ne a 170 cmes csajokat nézed, nekem pl tök gáz lenne, ha 10 cmrel kisebb lenne a pasim. A jelenlegi barátommal egy magasak vagyunk, de ha már magassarkút húzok akkor "összemegy", de csak 4-5 cm a különbség így is.

Légy rendben magaddal, legyen önbizalmad, legyen egy magabiztos kisugárzásod, mert ha kicsi is vagy meg nyúlbéla is, akkor még kisebb csajok se fognak érdeklődni irántad.

2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Hiába keresünk alacsony lányt, nekik is magas pasi kell.
2012. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Na és ki a fene mondta nektek, hogy én nálam magasabbakra hajtok?! -.-"


Imádom az alacsony lányokat, akik nem elhízottak, olyan aranyosak és ölelgetnivalóak, de csak addig amíg meg nem ismerem őket jellemre, ma is csalódtam jó pár ilyen alacsony, cuki lányban.


Kezdem azt érezni, hogy nincsenek is rendes, szép lányok már, akik elfogadnának engem alacsony fiúként.


Csak csalódtam bennetek lányok eddig.


Hiába tudnék szeretni, ti csak szíven szúrtok folyamatosan vagy észre sem vesztek.

2012. ápr. 5. 20:40
 26/37 Gabii2 ***** válasza:
hány cm vagy pontosan?
2012. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Már megbocs, és most mi csajok érezzük szarul magunkat a te lúzerséged miatt?


Tudod milyen nehéz normális pasit találni, a sok cicafijjú, meg öntelt hólyag, önbizalomhiányos, buta és egyéb pasik közt? Nektek is ez a bajotok, de valahogy nem találja meg egymást a kereslet és a kínálat.


Egy nőnek férfi kell, aki magabiztos fellépésű, jó a humora, aki mellett biztonságban érzi magát, feltalálja magát minden szituációban, és az okosabbjánál még jön az is hogy legyen művelt az illető. (nem tagadom ebben személyes kivetülések is lehetnek).

Ezek az alap dolgok, ezután még egy csomó helyen megbukhat a dolog dohányos-nem dohányos, bulizós, soha semmi nem jó stb.


Szóval egyik félnek sem egyszerű meg találni a másikat, abból is az ideálisat. De egyszer csak ott lesz, és fel kell ismerni. Aztán ha beindul a dolog, akkor meg kell egyezni jó pár dologban idomulni kell a másikhoz.

2012. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért nehéz nektek normális pasit találni, mert nem ilyet kerestek, hanem jóképűt.
2012. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

tegnap 20:48


165cm

2012. ápr. 6. 15:03
 30/37 anonim ***** válasza:

Hidd el majdnem mind alacsony "lány" ilyen. Csak a magasság és a fals védelem érzet hajtja őket.. Ezek nem férfit, hanem egy tárgyat keresnek. Én a 172 cm-el is rengeteg megalázást kaptam már tőlük, ráadásul nem is vagyok egy Brad Pitt sem külsőre, és még az átlagnál is szegényebb vagyok.. 3-as handicapped :). Ha nincs vagyonod és még alacsony is vagy azt egyszóval nevezik "Szívás".


Ha nem hiszed el,csak sétálj az utcán több órát és győződj meg a saját szemeddel. Vajon, hány alacsony <175 cm sráccal látsz nőt? Garantálom az 1 kezeden meg tudod majd számolni..


Elegem van már ebből a dumából, "hogy keress alacsony lányt" jah mindenk 180-as kell gratulálok...


Légy magabiztos a következő.. Mit mondtok egy alacsony magabiztos (jelezem nem nagyképű, öntelet beképzeltről van szó)srácra.. Nah? azt hogy kompenzál és Napóleon-komplexusos..


Remélem kérdező Te legalább értesz a sorok közt..


Üdv Kellemes Ünnepeket.

2012. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!