Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az első randi alkalmakor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az első randi alkalmakor hová szoktátok vinni a kiválasztott lányt, milyen ajándékkal kedveskedtek Neki? Lányok, mit kaptatok az első randin az akkori udvarlódtól, hová mentetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
én általába itt helybe a tóhoz hívom le vizipipázni és általába eszméletlen jó szokott lenni :D
2009. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
az előző ari ötlet, de én jobban szeretem nem vesztegetni az időt, és az első alkalommal is az ágyban kikötni mihamarabb
2009. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szeretem az ajándékosdit, jobban szeretem ha az első randin van egy nagyobb séta, vagy ha ismerjük egymást egy ideje, akkor mondjuk otthon is találkozhatunk, aztán kis kacérkodás, játszadozás után minden kialakul magától. Persze nem kell megdönteni rögtön első nap, de egy kis ágyban "verekedés" belefér! :D

19/L

2009. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kérdés :D Én a barátnpmet első alkalommal elvittem fagyizni sétáltunk a parkba este meg fölhívott magához ott is beszélgettünk és mivel ismertük már egymást egy ideje meg barátok is voltunk megtörtént a csók. Amúgy én vittem neki egy rózsát azért :P
2009. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sétáltunk céltalanul a városban, egész nap. 12 km volt kb - utólag összeszámoltam. Ittunk egy forralt bort, de ennyi. Nem kaptam semmit, de nem is vártam el. :)

Amúgy minden barátommal tök spontán alakult az egész, de valahogy a séta sose maradt ki. És az a meglepő, hogy bár sohasem az én ötletem volt, mégis jól éreztem magam...

Itt jut eszembe: azzal a sráccal soha, de tényleg soha nem sétáltam, aki a legborzalmasabb emlékem, és életem legszörnyűbb 1-másfél hónapját köszönhetem neki... Azért ez is különös... :)

Szóval én a céltalan sétálásra szavazok, és egy pohár borra, vagy egy csésze teára. :)

(23/L)

2009. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, várom atovábbi válaszokat!

Két dolog biztosan jó: 1. Séta 2. Tea, fagyi, borozgatás :-)

2009. jún. 16. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
en egy 17 eves lany vagyok es a legszebb dolog egy pasitol amit kaptam h elvitt setalni egy szep helyre es kaptam tole egy csokor voros rozsat;) szuper
2009. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom h lányoknak ez h jön be de én elhivnám vmi sporttevékenységre pl.: kocogás margitszigeten, biciklizés! Bár még nem volt szerencsém randizni:P 16/f
2009. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!