Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak flörtölgetni akar, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak flörtölgetni akar, vagy itt valami komolyabbról van szó?

Figyelt kérdés
Meglepően kedves és előzékeny velem, jó tanácsokkal lát el,és mivel látja rajtam h nem vagyok túl jó passzban ,próbál megnevettetni ,és apró figyelmességekkel kedveskedni, sétálni is elhívott,és el is mentem vele, olyan lazán kedves velem,mindig nagyon odafigyel,h ne legyen tolakodó,és olyan aranyosan próbálja visszafogni magát(ugyanis elég nagy egója van) de ha velem van,odafigyel,h ne csak ő beszéljen,hanem teret ad nekem is,kérdezget rólam,és hagyja h végigmondjam,figyel rám,és megjegyzi amit mondok neki. Mindig próbál mosolyt csalni az arcomra, tényleg mintha folyton azt szeretné,h mosolyogjak, és annyira visszafogja magát,semmit tolakodó nincs benne,mégis érzem h figyel rám,törődik velem. Mit gondoltok,tetszem neki? Vagy az is lehet h komolyabban is érez irántam valamit? Szerintetek csak flörtölni akar,vagy itt valami komlyabbról van szó?

2012. ápr. 8. 22:48
 1/9 anonim válasza:
bszni akar!
2012. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem csak meg akar ismerni..de ha lesmárolod kiderül minden.:D
2012. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2012. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
(Y):DD első voltam:D
2012. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megakar dugni..most ezen mit nem értesz ?
2012. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lolololol egy csajjal a haverom is ezt csinálta mint ez a hapsi akiről szó van a kérdésben, aztán faszbúkon egyszercsak váratlanul a csaj kiírta, hogy kapcsolatban, de egy másik random faszival. Friendzone to the max!
2012. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány!

Miért lenne friend zóna???

azt hittem a pasik sosem akarnak barátságot:O

én is többet akarok,és szerintem ő is,így nem értem mi ebbne a friend zona???

2012. ápr. 8. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:

gázos a helyzet....vannak ilyen pasik...:) én is belefutottam egybe...csak barátkozni akart...hátha neked több szerencséd lesz :) én még mindig nem vagyok túl rajta://

19/L

2012. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki.. :) Bár nekem még nincs nagy tapasztalatom az ilyenek terén.. :/
2012. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!