Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna az titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna az titeket ha esetleg egy olyan srác szeretne veletek megismerkedni aki egy kicsit fiatalabb? (nemsokkal, mondjuk csak pár hónappal)

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha pár hónap, akkor nem
2009. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátom két évvel fiatalabb és nem zavart, nem is fog soha.


A kor nem számít.

2009. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
A pár hónap nálam is belefér. Max. fél év. Mondom ezt így látatlanban. Aztán lehet, hogy egyszer csak jön a szőke herceg fehér lovon, és kiderül, hogy két évvel fiatalabb. :) Egyébként meg leginkább a gondolkozása a döntő nálam, de eddig csak idősebb fiúkkal volt komoly kapcsolatom.
2009. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Volt már 2 évvel fiatalabb barátom, 1 évvel fiatalabb barátom is, a kapcsolatot egyik sem befolyásolta. :)

22.L.

2009. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
engem sem zavarna
2009. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

nem is tudom...azthiszem 1-2 év még beleférne

bár a párom 1 évvel idősebb, mint én, az sem zavarna ha fiatalabb lenne

2009. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a pár hónap simán, de nekem az 1-2 év is belefér, persze nem a tizenéves korban. Úgy értem 16-17 éves létemre nem járnék semmiképp 14-15 évessel

16,5/L

2009. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
nem,most is 7 év van köztünk az én javamra.
2009. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez érdekes kérdés. Mert amúgy ha látom hogy fiatalabb akkor zavarna, ha tudnám hogy fiatalabb akkor is, viszont ha nem egyértelmű idősebb e nálam, udvarol,elkezd tetszeni vagy vonzódok hozzá és utána derül ki hogy fiatalabb, akkor lehet akár 2 évvel is fiatalabb attól még ugyanúgy tetszene és nem zavarna.. Szóval érdekes. De mivel dologzó vagyok, azt nem szeretném, ha egy iskolás jönne nekem.
2009. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátom is egy évvel fiatalabb nálam. én 17 vagyok,ő 16. Egyáltalán nem zavar. Már másfél éve vagyunk együtt, és engem sem zavart sose és nem is fog. Nagyon nagyon szeretem, azóta is és ugyérzem h még sokáig fog tartani. A kor tényleg nem számít:D
2009. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!