Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna az titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna az titeket ha esetleg egy olyan srác szeretne veletek megismerkedni aki egy kicsit fiatalabb? (nemsokkal, mondjuk csak pár hónappal)

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalabb a srác, mi is fiatalabbnak érezzük magunkat mellette... szerintem a kor nem számít..
2009. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párom egy hónappal fiatalabb. Először picit fura volt, mert eddig csak 8-9 évvel idősebb pasihoz volt közöm, de nem zavar egyáltalán. Neki még többet is elnéznék :D
2009. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az a pár hónap nem zavarna, anno se zavart az a 2 és fél év, de utána megfogadtam, soha többet fiatalabb pasival!!!
2009. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanigy vagyok,köszi, hogy feltetted ezt a kérdést!(egy hónappal idősebb nálam a lány) 21 F
2009. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

pár hónap simán belefér:D

sőt pl ha én gimi 3-os vagyok ő meg 2-os ebbe a korba az is jó:D

de pl 9-es fejjel nem jönnék össze egy 8-sal!

bocsi !

de a pár hónappal semmi gond:P

15/L

2009. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na igen, a kérdés fiúk szempontjából egész más, ezt tanúsíthatom. Elgondolva, hogy a párom milyen: ő biztos nem emésztené meg egykönnyen, ha én lennék az idősebb, akár csak egyetlen nappal is. :D
2009. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, egyébként az illető már betöltötte a 18-at én majd egyhónap mulva fogom és a korkülönbség 4 hónap... hát nemtudom milegyen azért szeretném ha összejönne a dolog
2009. jún. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!