Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak Győrben kocsival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak Győrben kocsival megközelíthető eldugott helyek?

Figyelt kérdés
Olyan hely kellene, ahol nem látnak meg minket mások, és vmi nem túl kivilágított helyre lenne szükségünk. Persze este, sötétben mennénk oda. Nem akarok szeretkezni a kocsiban, csak egy kis simogatás, ez meg az lenne, persze nem nagykabátban. :) Szóval jó lenne, ha nem látnának meg minket.

2012. ápr. 10. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne sz.rozzatok már! Elmentek valami kieső helyre este sötétben, pl a reptérre, azt adjatok neki! :)
2012. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oké, persze, kocsiban nem ég a lámpa, ott sötét van. De ha egy utcai lámpa alatt állunk meg, az eléggé be tud világítani, és akkor már belátnak a kocsiba.
2012. ápr. 10. 11:43
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezért kell(ene) olyan hely, ahol sötét van, nincs, v. kevés az utcai lámpa.
2012. ápr. 10. 12:00
 14/18 anonim ***** válasza:
Pár évtized és kihal az emberiség a kérdezőhöz hasonló életképtelen férfiak miatt. Komolyan úgy sír a szád mintha egy nő lennél pirosnapon. Meglátnak bazzdmeg, és akkor mivan? Ha nem 10 éves gyerekekről van szó: lefogja szarni mindenki!
2012. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csinálj egy ionhajtóműves űrrepülőt az oroszok előtt és menj ki a csillagközi térbe, ott garantáltan sötét lesz, sötétebb a kis fejednél.
2012. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsónak: Nő vagyok, de épp nem pirosnapon. :) Figyi, ez azért elég intim dolog szerintem, meg mondjuk nem mindenki előtt mutatkoznék póló nélkül. Ezért nem akarom, h. meglássanak. Igen, tudom, akkor ne a kocsiban csináljuk ezt, de ha épp nem tudunk menni egyikőnkhöz sem, akkor a kocsi is megfelelő erre a célra.
2012. ápr. 10. 12:34
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocs, most már utolsó előtti válaszra reagáltam.
2012. ápr. 10. 12:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Krúdy és Apor iskoláknál a kiserdő tuti hely :)
2012. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!