Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Drága kocsival tényleg könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága kocsival tényleg könnyebb becsajozni?

Figyelt kérdés
Tudom, ne gyertek azzal, hogy nem ez a legfontosabb, olyanok véleménye érdekelne, akiknek nem volt kocsijuk majd miután megvették milyen változást tapasztaltak?
2012. márc. 7. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Az ég tényleg kék?
2012. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld ki, megtudod. Egyébként drága telefonnal is be lehet csajozni bizonyos szórakozóhelyeken.
2012. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nála biztosan lenne esélyed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


De csak ha házad is van és milliós kereseted, hogy ne keljen neki dolgoznia :D

2012. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tudd, ha csak azoknak a véleményére vagy kiváncsi, akik tapasztaltak változást, persze, hogy megerősítést kapsz.


Amúgy meg lehet, be lehet vele csajozni, de csak afféle futó kalanot szerezhetsz vele, mert hosszú távon egy értelmes kapcsolat többről szól, mint a menő kocsi, lakás, stb... Ezt meg te nem tudod ezzel megadni - így esélyed sincs ezzel a mentalitással komoly párkapcsolatra...

2012. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan írjon, akik konkrét változást v változatlanságot tapasztalt a járgány beszerzése után !!!! KÖSZI
2012. márc. 7. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez sajnos így van. Én sokáig a kutyának nem kellettem. Pedig mindenki hajtogatta, hogy nem vagyok rossz pasi, meg jó fej vagyok, stb. Aztán az élet hozott furcsaságokat. az addigi kisportolt, izmos testalkatomra felszadtem 25 kg zsírt. Viszont közben lett egy jó állásom jó fizetéssel, és ennek köszönhetően egy BMW-m. Érdekes mód azóta tapadnak a jobbnál jobb csajok. Aki szerint nincs összefüggés, az vagy hülye, vagy hazudik.
2012. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez attól függ, hogy melyik nőtípust akarod felszedni: ha a pénzéhes, rátarti ribancokat, akkor tényleg könnyebb.
2012. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Hát én csak 1x mentem egy céges autóval (audi), de többen megfordulnak az ember után. Főleg ha kicsit túráztatja a motort :D


Szerencsére autó nélkül is van barátnőm :D

2012. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bazzz nekunk hasonlo volt, legjobb haveromnak az apos ideadta a Hondat, h engem levigyen a Keletihez.

Szerinted?

Bizony jobban lehet:D

2012. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha olyan csaj járna veled akit a pénzed érdekel szerintem dobd...
2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!