Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Távkapcsolat? Reménytelen. Mit tegyek? Tanácsokat várok. Regény odalent.

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány. Én is 15 éves vagyok. Kb 1300 km-re lakunk egymástól.

A tavaj nyáron megismerkedtünk, de akkor kavartam egy másik lánnyal, amiből végül nem lett semmi. Minden évben 3-4 napot megyünk oda, ahol ez a lány lakik, és olyankor családok fogadnak minket.

Ők ketten egy helyen laktak, így elég sokat beszéltem a lánnyal, és amíg jöttünk hazafele is rengeteget beszéltünk.

Mikor hazaértem minden nap, szinte folyamatosan "vele feküdtem, és vele keltem", de aztán megkezdődőtt a suli, és volt egy kerek 2 hónapos kimaradás. Mielött indultak volna ide, ráírtam, és megint elkezdtünk beszélgetni.

Aztán ők jöttek ide, megint a 2 lány egymásnál lakott, de mostmár engem csak az érdekelt, akivel olyan sokat beszéltem.. szinte minden időt egyült töltöttünk, elkisértem a házukhoz, meg voltunk csoportosan is sétálgatni, és 2x kettesben is.

Az első csak úgy spontán, egy buli után, akkor is jól elbeszélgettünk, a második megy úgy történt hogy:

ráhajtott egy srác, elhívta sétálni, a csaj meg belement, de amikor hívta akkor is nézegettünk valami könyvet, és meglátta rajtam, hogy nagyon rosszul esett nekem.

Mi elmentünk a srácokkal biliárdozni, és 15 perc mulva kaptam a telefont, hogy hol a fenében vagyok, mindenhol keres a lány.. mondtam hogy billiárdozni, odajött, és azt mondta, hogy "én nem akartam tőle semmit, el is mondtam neki"..utána meg megin elmentünk, kb 3 órát mentünk körbe-kereken.

Nagyon hülye voltam, nem mertem ennél tovább lépni, még csak 1x voltam olyan helyzetben, hogy csokolozás, és akkor is egy olyan lánnyal, akivel megbántam, mert amikor elmondtam, hogy most lesz az első, akkor egy ürüggyel lekoptatott, aztán nem kelletem neki.

Sétálás után ez kb hajnali 4-5 fele volt, hazakisértem, és 7-kor indultak is haza..akkor alig tudtam visszatartani, hogy a sok ember elött ne sírjam el magam, hogy mekkora lehetőség volt, én nem elbaltáztam, nem ragadtam meg, de amikor hazajöttem majdnem leütöttem magamat..amikor ült fel a buszra, megöltelt és mondta, hogy "szeretlek"

Utána beszélgettünk még, aztán jött karácsony, elötte már megszakadt, karácsonyra írtam neki egy szép verset, amibe benne volt, hogy hiányzik, meg ilyen dolgok, és írta ő is, hogy én is neki, újévkor is ugyan ez, utána még volt 5-6 mondat üziváltás, és most kb 1 hónapja írt rám megint, hogy mizu van, és beszélgettünk kicsit, de olyan passzívnak éreztem..

Nekem itthon azóta sincs senkim, nem is nagyon tudom mit csináljak, és annyira szeretem, és arról nem beszéltem nagyon vele, hogy "mi lenne ha", meg le sem írtam neki... a barátnőjével is elég jókat beszéltünk, de vele csak barátilag, meg mondta ő is, hogy jófej vagyok, jó lenne már ha mennénk oda hozzuk a városba, és írtam én is hogy várom már..

Aztán az egyik éjjel a lánnyal álmodtam.. ott állt a buszmegállóba, esett az eső, elbúcsúzott attól a lánytól, akinél lakott, egyedül volt, én meg leskelődtem utána.. elindultam felé, de aztán megfordúltam, és 3x nekiindulás utána odaértem hozzá, a kavaros csávo meg ott állt a hátam mögött, én megkérdeztem a lányt, hogy "mit érzel irántam" és a válasz az volt, hogy "szeretlek, mint barátot"

Annyira kiborultam, még most is ha rá gondolok, a sírás kerülget, mert úgy érzem, hogy van benne valami igazság, és azért ilyen passzív velem, mert másokkal is flörtölget.

Gondolkodtam azon, hogy leírom neki mennyire hiányzik, meg hogy nagyon sajnálom hogy nem írtam, hülye voltam mikor ittvoltak, meg hogy nem akarom elveszíteni, ne legyen barátja, meg ilyeneket, de félek, hogy ezzel csak magamtól üldőzném el..

Teljesen tanácstalan vagyok, ha tehetném, akkor lehet, hogy kitörölném a fejemből, próbálok nem gondolni rá, de minden nap megnézem a facebook profilját, hogy írt-e valakinek, vagy neki irtak-e esetleg..


Szerintetek leírjam neki mit érzek? Mit tegyek? Hogyan felejthetném el?

Mit tennétek ti, az én helyemben?


Válaszokat várok, elnézést, hogy ekkora regény lett, de úgy gondoltam, hogy minden fontos, amit itt leírtam.

A " tök hülye vagy, balfék vagy" stb hozzászólások feleslegesek, mert tudom magamról, hogy az vagyok, és a helyesírási hibákat is nézzétek el..


válaszokat előre is köszönöm..


2012. ápr. 10. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki foglalja össze 3 mondatba. Köszi.
2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mikor el akartam küldeni, nem gondoltam, hogy ilyen hosszú.

Amúgy Mission Impossible :(


Bárcsak beleférne 3 mondatba..

2012. ápr. 10. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
MÁr ott elbukott, hogy 1300km...
2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintetek leírjam neki mit érzek? - IGEN!

Mit tegyek? - ÍRD LE NEKI MIT ÉRZEL!

Hogyan felejthetném el? - IGEN? ÍRD LE NEKI MIT ÉRZEL!

2012. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én leálltam az 1300 kn -nél. Mindjárt elolvasom, de addig is sztem nem túl esélyes.
2012. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Most hogy elolvastam is kb ugyanez a véleményem, a lányok bárkinek simán tudják azt mondani, h "szeretlek". Szerintem barátként szeret. Ha meg olyan ritkán találkoztok, közben nyugodtan csajozhatsz, nem fog rájönni, te meg legslább fejlődsz ezen a téren.

2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az a "szeretlen" nem csak úgy mondva volt... 99%, hogy komolyan gondolta..
2012. ápr. 10. 21:30
 8/11 A kérdező kommentje:

És nem barátként gondolta akkor..

mostmár nem tudom :(

2012. ápr. 10. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne elfelejtened ha ennyire oda vagy érte,igaz nagy a távolság de ha szereted megéri...am meg a csajok egyáltalán nem mondják akárkinek h szeretlek ha nem ugy van(magambol indultam ki:D)

és amugy hol laktok?más országokban esetleg?

amugy én is most hasonló helyzetben vagyok ugyh tudom milyen nehéz eldönteni,h mit csinálj://

2012. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsónak: nem szerintem ő is Magyarországon lakik, hisz 1300 km az nem olyan sok.

Amúgy velem is volt már ilyen, csak 300 km-re voltunk. De megelégedtem azzal, hogy legyünk barátok. (és higgyétek el, hogy van hasznuk a lány-barátoknak).

2012. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!