Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak velem találkozni lányok?

Figyelt kérdés
Pl vegyük, hogy valami társkereső. Szuper, van stilusom, nem titkolom a lány előtt, hogy tetszik nekem, mint nő, de közbe mutatom azt is, hogy nem vagyok unalmas. Tehát a társkeresőkön kuncsorgó fickók felső 20%-ába tehetem magam. Ezzel szemben, a nőket totál hidegen hagyja, ha találkozót szeretnék velük, azt pedig, hogy ők akarjanak maguktól találkozni velem, azt kábé csak várhatom, ugyanis semmi esély rá. Nem értem miért csetelnek velem, ha ESZÜK ÁGÁBAN SINCSEN találkozni. És nagyon nem értem, mert még az is találkozik nőkkel, aki mindenkinek ugyanazt a levelet küldi el, és papucs kedvesfiú, mint annak a rendje. Legszivesebben jól kiosztanám a nőket amikor ezt csinálják...ehelyett probálkozom és a probálkozom, hátha egyszercsak megjön a kedvük, hogy élőben is lássanak. Persze ha elsőre nem jó nekik, akkor ez már eleve gém óver. Pedig tudvalevő, hogy a lányok mindent képesek lemondani, ha találkozni akarnak egy fiuval, mert vonzódnak hozzá. Én általában banális kifogásokat szoktam kapni, hogy miért nem jó a felajánlott időpont. Ha én kérném, hogy mikor jó nekik, akkor méghülyébb kifogásokkal jönnének. MINDFUCK. Miért nem néznek potenciális partnernak? hm?

2012. ápr. 11. 00:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem olvasstam végig, elég volt az első pár sort elolvassni.

Úgy gondolod van stílusod és nem vagy unalmas? Akkor örülj neki, de ezt nem múszály hangoztatni, még a végén azt hiszi öntelt vagy :D És azért, nem tudom hogy nézzel ki, ne is mutasd meg mert fiú vagyok, de gondolom a kinézeted is közre játszik, ha meg úgy gondolod hogy nem, megha még igenis, akkor még mindig ott van a legnagyobb probléma, hogy társkereső.. LOLWUT ! Ne társkeresőn csajoz már, mert a fele szerencsétlen csúfság, fele meg fiú.. csak lánynak adja ki magát, hogy legyen kit hülyiteni, ha van stílusod, és jófej vagy akkor valószinűleg ez már feltűnt a valóéletben lévő körülőted lévő embereknek is, ha meg nem, mutasd meg, ha meg nem veszik észre, rosszul gondolkodsz magadról.. Lényeg hogy szerintem azoknál probálkozz, akiket nem a neten látsz meg..

2012. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jaj hát bulikban is kavarok nőkkel, de hát azokkal is hasonló a helyzet. Megkapják az aznap esti szórakoztatást, másnap meg már hallani sem akarnak felőlem. Körülöttem lévő emberek meg nincsenek. A netes ismerkedést meg nem kell fikázni, mert attól, hogy nekem nem fekszik, attól még másnak nagyon is. Vannak jó nők neten is szép számmal, attól nem kell félni.
2012. ápr. 11. 00:56
 3/19 anonim ***** válasza:

Az imént is én irtam, figyelj, ha elmész egy buliba, és egy csaj lefekszik veled, majd másnap hallani sem akar rólad, azon ne csodálkozz. Ha tényleg akkora rib*nc hogy egyből lefekszik veled, azt hiszed van neki szüksége barátra?... Fenéket, élvezet a fontos, és ő csak ezt veszi igénybe. :D

Ami pedig a neten való ismerkedést illeti, ha vannak a neten is jó nők szép számmal, még akkoris azt mondom, felejtsd el a netes ismerkedést, a nagy része eredménytelen, kudarc..

2012. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
fu hát az egyéjszakás dolgoktól is elég messze vagyok még amúgy. Na most de el ne kezdd nekem, hogy utcán is hülyeség nökkel ismerkedni, hanem mindenkinek muszáj szockörből és a többi klasszikus helyekről összeszedni a csaját?
2012. ápr. 11. 01:00
 5/19 anonim ***** válasza:

a bemutatkozódba ilyeneket kellene írnod.

szeretek vitorlázni,szafarira járni,autószalonom van stb,az idei évi tervem a himalája megmászása,világkörüli hajóút.

vagy mikor haverom statiszta volt,egyszer egy pilótát kellett játszania,amiről fénykép is készült.

ezt a malév pilóta egyenruhás képét feltette egy társkeresőre poénból és napi 50-60 levele jött és találkozott is elég sokkal.

csak a sztorit kellett kidolgoznia,hogy miért nincs kocsija,meg miért nem mehetnek hozzá-anyjával lakott-.

de azt tanúsíthatom,hogy minden 4.-5. randira fullos bombázókat vitt.

persze a kb 60%nak leesett,hogy kamuzik,de a maradék 40%nak bejött,uh megdugott vagy 20at biztosan,csak mostanában akadozik a dolog,mert fél éve már netje sincs,úgy le van égve.

2012. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de az remélem érthető volt, hogy velem MÉG találkozni SEM akarnak? A legkisebb halvány hajlandóság nincs meg bennük, hogy randizzanak velem, nem még hogy sex céljával. Nem néznek potenciális férfinak, csak valami farok nélküli hibridnek, aki nagyon szorakoztató, de semmire sem jó. Ebbe mondjuk belejátszhat, hogy nem nézek ki elég jól. Bulikban se kavarok valami jó nőkkel, most értem el oda, hogy átlagos nők állnak le velem.
2012. ápr. 11. 01:07
 7/19 anonim ***** válasza:

és hány levélváltás szokott történni,mire érzed,hogy ennek annyi?

és milyen korosztályt kell elképzelni?

2012. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mert nem vagy milliomos ?
2012. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

na pl olyat gondolj el, hogy csetelgetünk, nyilvánvalóan látszik, hogy az értelmesebb emberek közé tartozom, megadják a facebook elérhetőségüket, ott megy tovább a duruzsolás. Nem azt a tipikus csevegést nyomom, hanem férfi-női szerepeknek megfelelően kommunikálok, tehát még barátzónába se tud tenni. 23 éves vagyok. 18-25 éves nőkkel ismerkednék. De nekem ez felfoghatatlan, hogy más fiukkal találkoznak akár már másnap, velem meg hetek mulva sem. Ha megszakitom velük a kapcsolatot szó nélkül a beszélgetés tetőfokán, és napokig nem jelentkezem, akkor nem keresnek, látszik, hogy nem hiányzik nekik semmilyen társaságom....ugyanis akkor jelentkeznének maguktól. Arról nem is beszélve, hogy rólam fantáziálnának.

Az meg haggyukmár, hogy ez az automatik response hogy PÉNZKELL...karizma is elég egyébként a nők megdugásához. Én ezt fel nem foghatom. Annyi mindent megprobáltam már, de továbbra sem megy. Nem tartanak vonzónak semmilyen tekintetben. Már abba is belefáradtam, hogy leosszam őket, amiért nem tetszem nekik, mert akkor mégis ki a rák tetszik nekik, akivel 1 hét alatt összejönnek és már hurcolássza mutogatni a haveroknak az uj pasit? Képesek sablon agyhalál randikba belemenni ezekkel a fiukkal, velem meg nem találkoznak, pedig elég nyilvánvalová teszem, hogy velem elég kalandos lenni.

2012. ápr. 11. 01:22
 10/19 anonim ***** válasza:
nem tudom próbáltad-e,hogy nem mész bele chet-be semmi ilyesmi,csak pár levélváltás és randira hívás.
2012. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!