Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Találkoznátok olyan pasival, aki egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés
Tavaly ezzel a pasival már találkoztam kétszer.Csak csók volt közöttünk semmi más.Napjában többször felhívott,lett is telefonszámlája rendesen,érdekelte,hogy mit csinálok,hová megyek,stb.Nekem is jól esett,hogy valaki ennyire érdeklődik irántam,hogy állandóan az eszébe vagyok.Külsőre nem jön be nekem ez a pasi.Nem is vonzódom hozzá egy kicsit sem.Már egy ideje nem jelentkezett,viszont most újra felhívott,hogy személyesen akar velem találkozni.De én nem akarok tőle semmit,még csókot sem.Biztos vagyok benne,hogy beszélgetésünk közben bepróbálkozna.Amúgy meg jól esik,hogy törődne velem.
2012. ápr. 11. 09:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen 32/F
2012. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem. Miért csókolóztál vele, ha nem érdekel?

Biztos biztatásként vette, hogy kommunikáltál vele.

Ha nem érdekel, nem kellett volna húzni az agyát.

Értem, hogy jólesett neked, biztos nem volt akkor más, aztán így jót tett a lelkednek.

A helyedben megmondanám neki, hogy nem szeretnék találkozni veled, és ne keress többé.

Nem bonyolítanám tovább a dolgot, mert aztán nem tudod levakarni sem, ha lesz más, aki igazán bejön.

2012. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.Minek vesztegetném az időmet olyanra aki nem is szimpatikus számomra.Megmondom neki simán,h nem akarok tőlle semmit.Azért meg,mert jólesik a törődése ne találkozz vele.
2012. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért csókolóztam vele,de most már tudom,hogy hiba volt,hiszen egy kis reményt adtam neki.Szexet is akarna,de azt elfelejtheti.Nem akarom megbántani sem,mert rendőr,és jól jöhet még a segítsége.
2012. ápr. 11. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:

A mindenit, de érdekember vagy:D Nekem is volt egy ilyen "rendőröm" annak idején. Hát lekoptattam, mert abszolút nem érdekelt. Ahogy az sem érdekelt, hogy mennyire hasznos lenne jóban lenni vele, bár nem vagyok egy bűnöző alkat.

És nem, nem találkoznék egy olyan pasival, akiről biztosan tudom, hogy nem érdekel.

2012. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, de azért kihasználnád. Szégyeld magad!
2012. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van,és felesleges belemenni egy taliba,ha nem akarok semmit.De jókat lehet vele hülyéskedni,és nevetni.
2012. ápr. 11. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:
nem 21L
2012. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na találkozz csak vele! Majd jól belédveri mi a rend. Nem szivatunk csak úgy fűt-fát érdekből.
2012. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez az amit nem értek a nőkben...jól elvagytok valakivel, kellemes társaság, eljártok vele, meg vadítjátok...aztán amikor már jól az újatok körül van akkor "ja bocs nem jössz be". Amikor pedig ezt veletek csináljuk, akkor totál kiborultok...


Ezzel csak egy kérdésem lenne, háthat egy csaj itt erre tud válaszolni, ha jól elvagy vele, jól esik a törődése, mi kell még ezen felül?

2012. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!