Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bátortalan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bátortalan vagy tényleg nem szeretne tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismerek egy srácot.Megbeszéltünk,hogy talalálkozunk,de nem írt.Én írtam neki,erre azt válaszolta,hogy elfoglalt volt,de majd valamikor megszervezzük a dolgot.A következő kérdése az volt,hogy mit szeretnék,mármint én.Ez volt két hete kb..

Egyébként úgy próbáltak minket összehozni,előtte nem ismertem.Hazakísért és amikor kettesben voltunk,megkérdezte,hogy komolyan gondolom-e a találkozót.De azt érdekesnek tartom,hogy akkor miért válaszolt,amikor írtam neki egyből,ha nem érdekelném.Főleg,hogy megemlítette,hogy tényleg akar velem találkozni meg hogy mit szeretnék.De abból nem tudtam eldönteni,hogy azt kérdezi-e,hogy tőle mit szeretnék vagy a találkozón mit szeretnék csinálni.

Ha ilyeneket kérdez,az jelent valamit?

(Megígérte,amikor találkoztunk,hogy fog írni,de mégsem tette.Most akkor arra volt kíváncsi,hogy ő nekem mennyire fontos?)

Ti mit gondoltok?


2012. ápr. 11. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Komolytalan. Nem akar tőled semmit.
2012. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, komolytalan, és nem akar tőled semmit. Sajnos ilyen velem is megesett, és azóta sem keres..
2012. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Arról tudok,hogy előtte volt egy barátnője,aki elég szépen elbánt vele.A pasas akart vele találkozni,a csaj meg elment bulizni helyette.

Nem lehet,hogy ezért bizalamatlan?

2012. ápr. 11. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 19 ő 20
2012. ápr. 11. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csillagvirág!

Te ha egyetlen fűszál lenne, abba is kapaszkodnál. Engedd el, nem akar semmit.

20N

2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 20 éves és ilyen gyáva akkor inkább hagyd.

Jobbat érdemelsz. Amúgy sajnállak, hogy így alakult.

2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki arra rövid, hogy egy megbeszélt találkozót abszolváljon, azt úgy penderítsd ki mint macskát xarni. Töröld ki a számát és felejtsd el azt a kockát. Lesznek itt bőven érdeklődők!
2012. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem tuti akar csak semmit nem ért a csajokhoz :D

ismerek sok ilyen embert... mondjuk én se mindegyikkel jövök ki de vannak olyan ragályos emberek akiknek sose lesz nőjük...

f18

2012. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!