Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi lányba. De még nem megy olyan jól az Angol, hogy el mondjak mindent, amit érzek iránta, mert nem rég kezdtem el tanulni. Adtok pár jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Ő Budapesten tanul, és össze futottunk párszor, de még nem beszél jól magyarul. Én meg Angolul beszélek egyelőre keveset (alap), mert nem rég kezdtem el tanulni. Fogalmam sincs, hogy mondjam meg neki, hogy mit érzek iránta, mert nem tartok ott az Angolban, hogy mindent el tudnék mondani. Adtok pár jó tanácsot, mert semmi jó ötlet nem jut most eszembe?
2012. ápr. 12. 16:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2# Elküldtem neked privátban. Köszönöm a segítségedet.
2012. ápr. 13. 23:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Kicsit elnyomtam. 5#:Run, BITCH RUN Ezt tarts meg magadnak.
2012. ápr. 14. 21:31
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a normális hozzászólásokat.
2012. ápr. 14. 21:33
 14/14 venz válasza:
Are you good at the bed? Ez beválik.
2014. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!