Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy csaj az egyetemen, akivel találkozgatunk, elmegyünk erre-arra. Régebb óta ismerjük egymást, de csak tavaly ősz óta találkozgatunk. Múlt héten felvetettem neki egy olyan programlehetőséget, hogy átjöhetne megnézni egy koncertfilmet. Azt válaszolta, hogy meggondolja. Mikor pár nap múlva rákérdeztem, azt mondta, hogy az a hét nem jó neki a suli miatt, de ír majd, hogy mikor ér rá. Ez volt 9 napja...

Nos, engem sem ejtettek a fejem lágyára, sejtem, hogy többet nem fog írni (mondjuk, hogy mi a fenétől ,,ijedt meg", nem tudom...), de én nem akarom annyiban hagyni a dolgot. legalábbis olyan szempontból nem, hogy szívesen leírnám neki kulturált,de azért éles stílusban, hogy nem volt egyenes dolog, amit csinált (főleg, hogy írtam nekik, hogy ha nincs kedve hozzá, mondja meg nyugodtan.)... és itt jön a kérdés, hogy írjak-e neki? Az egyik felem azt mondja hogy nem, mert akkor úgy jönne le, hogy ,,futok" utána... viszont a másik oldal mellett az szól, hogy látja, határozott vagyok, és ragaszkodom az ötletemhez, ill. hogy rajtam nem múlik semmi. Szerintetek melyik lenne az ésszerű lépés?

Normális válaszokat kérek, akkor is, ha kritika! Előre is köszönöm :)


2012. ápr. 19. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem jópofizást mondtam. Az alapvető udvariasságot, amit bármelyik évfolyamtársaddal is megteszel. Köszönsz neki, továbbmész, ennyi. Különben te leszel a bunkó és ütőkártáyt adsz a kezébe. Na erre mondom, hogy légy férfi, és ne sértett ovis kisfiú.
2012. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ütőkártyát? Ugyanmár... és mi ellen tudná felhasználni? :D

Nem, azt hiszem, kijelenthetem, hogy számomra ez az ember megszűnt létezni. Az a szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem sűrűn találkozunk az egyetemen. Amúgy szerintem van akkora patkány, hogy ő se köszönjön nekem (mivel szerintem azért érzi, hogy hogy köcsög volt), szal nem kell izgulnom.

2012. ápr. 19. 21:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért elég érdekes, hogy pusztán abból, hogy még nem javasolt 9 nap alatt időpontot, már mindjárt eljutsz odáig, hogy egy patkány...


Tegyük fel, mégis írsz. "látja, határozott vagyok, és ragaszkodom az ötletemhez" - és ha igent mond? Na akkor lennél slamasztikában, hogy magadban patkánynak gondolod, ő meg elfogadja az újabb javaslatot.


Mostmár inkább úgy látom, Te legalább akkora játszmázós figura vagy, mint ő.


Azért szerintem kicsit bolhából csinálsz elefántot... nem a becsületedbe gázolt, csak éppen függőben hagyott egy felvetett programlehetőséget... Emiatt lepatkányozni meg levegőnek nézni valakit elég komoly túlzás. Mit csinálsz azzal, ha tényleg megbánt valaki?!

2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Figyelj, abból, ahogy negligál, látom, hogy valójában milyen ember. Volt egy ilyen gyanúm már korábban is, de úgy tűnt tévedtem. Sajnos az idő mégis engem igazolt... és odaadnám a világ minden kincsét, hogy ne legyen igazam.

Én a régi iskola elveit vallom. Aki velem őszinte, egyenes, tisztességes, kedves, azzal én is maradéktalanul az vagyok. De aki átver, megbánt, stb. az keményen visszakapja.

2012. ápr. 19. 21:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos, szíved joga, de szerintem tényleg túlcirkuszolod.
2012. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
És nem, nem fogok neki írni, habár eme szent percben is megtehetném. De velem nem fog senki szórakozni, pláne nem egy nő. Annyi esélyt még hagyok neki, hogy bebizonyítsa, tudja tartani a szavát. És ha ez bekövetkezik (persze záros határidőben belül ) akkor megkövetem. De eme utóbbi lehetőségre igen csekély, kb. 37%-os esélyt látok :D
2012. ápr. 19. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!