Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Két "rossz" döntés közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Az elején nagyon szerelmes voltam bele, de az elmúlt 2-3 hónapban egyre alább hagyott, egyre kevésbé éreztem, hogy szeretem. Azt hiszem mostanra teljesen elmúltak az érzelmeim. Nagyon szeretem őt, de már nem szerelemmel. Azt hiszem szakítani akarok vele...eddig oké a dolog, de a bökkenő az, hogy két hét múlva lesz a szülinapja. :S Azt pedig már teljesen elterveztük...mit csinálunk, hogyan lesz, mi legyen a program stb. Ő nagyon beleélte magát és mindig hangoztatja, hogy mennyire várja már. Szegénykém nagyon nagyon szerelmes belém és fogalma sincs, hogy eközbe mi játszódik le bennem. Nem tudom mit tegyek...mondjam meg neki hogy szakítani akarok? Mert ha együtt töltjük a szülinapját és utánna hagyom el, csak mégrosszabb lesz neki (mindezek mellett valószínűleg el se tudnám játszani, hogy minden rendben). Ha meg most megmondom neki, hogy nem szeretném folytatni, élete legrosszabb szülinapja lesz (mikor a legjobbra számítana) és szintén szörnyen szomorú lenne. Utálom magamat ezért az egészért, de fogalmam sincs mit tegyek? Segítsetek!
2009. nov. 8. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj a szülinapjáig, addig ne szakíts, ne rontsd el a kedvét. Majd utána 1-2 héttel ráérsz megbeszélni vele ezt.
2009. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne várj a szülinapjáig. Leírom az én sztorim ami hasonló a tiédhez. Akkori párommal akit már nem szerettem szakítani akartam. Névnapom alkalmából el akart vinni étterembe, gyertyafényes vacsora stb, ő azt hitte minden rendben van köztük. Megsajnáltam, és vártam, nem akartam kidobni az előtt mert ő is nagyon be volt sózva miatta. Így hát megvártam míg elvitt, aztán rá 2 napra szakítottam vele. Azóta is hallom mekkora egy szemét voltam h még képes voltam magam étterembe elvitetni miközben már nem szerettem...:S

Pedig csak jót akartam de elég balul sült el, szóval most hagyd el, és ne várj mert ő is mondhatja h átvágtad és igaza lesz.

2009. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!